اکران ۷۴ فیلم کودک و نوجوان در مراکز کانون پرورش فکری سراسر کشور

۷۴ پویانمایی از تولیدات امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در قالب ویژه‌برنامه‌های تابستانی در مراکز فرهنگی هنری سراسر کشور نمایش داده می‌شود.

اکران ۷۴ فیلم کودک و نوجوان در مراکز کانون پرورش فکری سراسر کشور

نمایش این فیلم‌ها از اول تیر ۱۴۰۲ آغاز شده و تا ۳۰ شهریور روی پایگاه اینترنتی کانون به نشانی cinema.kpf.ir/film اکران خواهد شد.

هم‌زمان با آغاز فصل تابستان و برنامه‌ریزی کانون برای غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان، برنامه‌های متنوعی در تمامی مراکز فرهنگی هنری برگزار می‌شود.

با توجه به برنامه‌ریزی معاونت تولید کانون، مبنی بر نمـایش آثـار منتخب از فیلم‌های کانون ویژه فصل تابستان؛ ۷۳ فیلم پویانمایی و سینمایی «مسیر عشق» تولید شده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سالن‌های نمایش مراکز فرهنگی هنری سراسر کشور به صورت روزانه و رایگان اکران خواهد شد.

بر همین اساس، ماهوری، ماه بود و روباه، مادربزرگ پرنده، ریشه در آسمان، روزی کلاغی، مجموعه عروسیه عروسی: عروسیه عروسی، تاج خروسی، عروسی شاپرک، گندم دونه دونه، رستم و اسفندیار، گنجشک و پنبه‌دانه، بادهای پاییزی بادهای بهاری و دو کبوتر، بارون میاد جرجر، اینک آن دیگری، گرگ و میش، بعله، تُن‌پیچ، هاجستم و واجستم، مرد جوان و خیاط حیله‌گر، روباه دم بریده، کشاورز و ربات، کدو قلقله‌زن، دویدم و دویدم، دزد درخت‌ها، زری زری کاکل زری، کچل کفترباز، نقاش و پرنده، توکا در قفس، ماه مهربان، آرزوی بزرگ خیلی بزرگ، خیمه خورشید سوخت، اصحاب فیل، ننه کلاغه و روباهه، داستان یک نقاشی، نقاش رومی، راز آن درخت، بازگشت به خانه، من پنجره و گربه، کشاورز و خروس، پیر چنگی و نشانی از جمله انیمیشن‌هایی هستند که در مراکز کانون اکران می‌شود.

همچنین روباهی که به دنبال صدا رفت، سلطان، پنیر و موش، چرا این تلفن زنگ نمی‌زند؟، آواز شب، در برابر باد می‌ایستم، بابابرفی، بچه گربه، بیداری، حکایت کلاه غیبی، وقتی که بچه بودم، پرنده سخنگو، سلطان و آهو، بزغاله‌های ابری، قلب مترسک، مومو، ماه من ماه ما، رویاها در یک روز، گرگم و گله می‌برم، کیمیاگر، سایه‌ای که نور شد، من پنگوئن هستم، مثل یک پروانه روی یک قلب، سیاه یا سفید، کاش یک برادر داشتم، کبوتر سفید کنار آینه، ماهی‌گیر و بهار، قهرمان، شب ترسناک لومو، سگی که مرض داشت، باد دوچرخه‌سوار، گیلگمش، بیماری دلسوزی، زندگی مورچه‌ها، دیو دیگ به سر و آش شله قلمکار از دیگر پویانمایی‌های کانون است که در مراکز کانون نمایش داده می‌شود.

این فیلم‌ها مجموعه‌ای از آثاری است که کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طی بیش از ۵۷ سال فعالیت خود تولید کرده و برخی از این آثار نیز از جمله تولیدات جدید کانون در سال‌های اخیر است.

هریک از فیلم‌های اکران‌شده به مدت دو روز بر روی این سامانه در طول تابستان قابل مشاهده است.

علاقه‌مندان می‌توانند با عضویت در مراکز فرهنگی هنری و حضور در کانون ضمن استفاده از کارگاه‌های عمومی و تخصصی، از فعالیت‌های فوق برنامه کانون پرورش فکری همچون اکران فیلم‌های تولید شده کانون در حوزه کودک و نوجوان بهره‌مند شوند.

منبع: ایلنا
کد مطلب: ۳۶۸۶۷۷
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت