وزارت ارشاد در واکنش به خبر ممانعت از حضور نازنین بیاتی در مشهد: واقعیت ندارد

مدیر کل روابط عمومی وزارت ارشاد در پاسخ به سوالی درباره نازنین بیاتی و ممنوع شدنش برای ورود به یک مراسم رونمایی در مشهد بیان کرد: مگر کسی می تواند بگوید که یک شهروند جمهوری اسلامی به مشهد سفر نکند؟

وزارت ارشاد در واکنش به خبر ممانعت از حضور نازنین بیاتی در مشهد: واقعیت ندارد

مهدی سموعی اضافه کرد: تهیه کننده ها و کارگردانان علی رغم اینکه همه شان برای من و وزارتخانه محترم هستند اما اجازه دهید بخشی از اینها را به پای شیطنت هایی بگذاریم که به دیده شدن برخی از این فیلم ها کمک می کند.

وی در پاسخ به مجری که یعنی این خبرسازی ها جزوی از کمپین رسانه ای فیلم است؟ توضیح داد: آنچه که گفته شده و در رسانه ها وجود دارد واقعیت ندارد.

سموعی در پاسخ به مجری درباره اینکه حتی اگر نازنین بیاتی در موضوعی قانون را رعایت نکرده باشد باید از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اعلام شود گفت: اگر همه قانون را رعایت کنند، اهالی هر صنفی درباره آن صنف تصمیم می گیرند.

وی در پایان گفت: درباره این مساله چه در مشهد و چه هر جای دیگری این اتفاق رخ بدهد قطعا وزارت ارشاد پیگیر است. امیدواریم هم حلم و همراهی از طرف جامعه هنری اتفاق بیفتد، وزارت فرهنگ و ارشاد هم به وظایف ذاتی خود عمل کند، اطمینان داشته باشید سایر دستگاه ها هم راحت تر هستند که مسائل از کانال اصلی خود پیگیری شود.

منبع: انتخاب
کد مطلب: ۳۶۸۷۱۰
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت