دستمزد نجومی و دلاری آقای بازیگر فقط برای بازی در یک فیلم/ جزییات

داوین جانسون که غالباً او را با نام راک نیز می‌شناسیم، طبق اعلام نشریه Forbes، گرانترین بازیگر مرد خارجی ۲۰۲۲ شناخته شده است.

دستمزد نجومی و دلاری آقای بازیگر فقط برای بازی در یک فیلم/ جزییات

طبق اعلام نشریه Forbes در ۲۰ تیر ۱۴۰۱، دواین جانسون گرانترین بازیگر مرد خارجی ۲۰۲۲ است که ثروت کلی او به بیشتر از ۸۹.۴ میلیون دلار می‌رسد.

داوین جانسون که غالباً او را با نام راک نیز می‌شناسیم، بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی_ کانادایی است و محبوبیت بسیار زیادی در دنیای سینما دارد. این بازیگر که در بسیاری از فرانچایزهای بزرگ حضور داشته، اخیراً در یکی از فیلم‌های DC بازی کرده و در این مجموعه، نقش ابرقهرمانی بلک آدام را بازی خواهد کرد.

طبق نشریه Forbes، دواین جانسون گرانترین بازیگر مرد خارجی ۲۰۲۲ است که ثروت کلی او به بیشتر از ۸۹.۴ میلیون دلار می‌رسد. شاید برای شما جالب باشد که بدانید این بازیگر با بازی در فیلم Red Notice، توانست درآمدی بالغ بر ۲۳.۵ میلیون دلار دریافت کند.

دستمزد این بازیگر در سال‌های گذشته نیز بالا بوده است. تاحدی‌که راک در سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ نیز در فهرست پردرآمدترین بازیگران خارجی در سال ۲۰۲۲ قرار گرفت. نکته دیگری که درباره این بازیگر باید بدانید این است که فیلم‌های او در آمریکای شمالی بیشتر از ۳.۵ میلیارد دلار و در سراسر جهان، بیشتر از ۱۰.۵ میلیارد دلار فروش داشته‌اند. همین موارد این باعث درآمد بالای این بازیگر شده‌اند. همچنین راک در برخی موارد، با استفاده از تبلیغات نیز درآمد بالایی کسب می‌کند.

منبع: خبر آنلاین
کد مطلب: ۳۶۹۳۴۳
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت