تیم عملیات ویژه: شیرزن؛ سریال جدید تیلور شریدان رکورد تعداد بیننده پارامونت را شکست

تیم عملیات ویژه: شیرزن یا Special Ops: Lioness ، سریال جدید تیلور شریدان، در سرویس استریمینگ پارامونت پلاس رکورد شکنی کرده و حتی از لحاظ تعداد بیننده، سریال یلواستون (Yellowstone) را شکست داده است.

تیم عملیات ویژه: شیرزن؛ سریال جدید تیلور شریدان رکورد تعداد بیننده پارامونت را شکست

سریال Special Ops: Lioness که ماه گذشته روی این پلتفرم استریمینگ منتشر شد، حالا چندین قسمت از فصل اول خود را پشت سر می گذارد. این سریال جدید که براساس یک برنامه واقعی سیا ساخته شده است، زوی سالدانا را در نقش جو نشان می دهد، یک مامور ویژه بسیار توانمند که تلاش می کند در حالی که رهبری جنگ علیه تروریسم را بر عهده دارد، بین زندگی شخصی و شغلی اش تعادل برقرار کند.

تیم عملیات ویژه: شیرزن

با ادامه انتشار قسمت های جدید سریال Special Ops: Lioness، اکنون ددلاین گزارش داده که که سریال جدید پارامونت و شریدان رکورد تعداد بینندگان را شکسته است. پارامونت پلاس ادعا می کند که این سریال در ۲۴ ساعت اول انتشار خود پربیننده ترین پخش سریال این سرویس در مقیاس جهانی را داشته و در این زمینه سریال یلواستون و رکورددار قبلی،  هیلو  (Halo) را شکست داده است. دو قسمت اول سریال تیم عملیات ویژه: شیرزن به طور همزمان در سرویس پارامونت پلاس و شبکه پارامونت به نمایش درآمدند، در حالی که قسمت های باقی مانده فصل تنها در سرویس استریمینگ قابل تماشا خواهند بود.

تیم عملیات ویژه: شیرزن

با الهام گرفتن از یک برنامه واقعی سازمان سیا، Special Ops: Liones تلاش های جو برای نزدیک کردن عوامل زن به اهداف با ارزش را شرح می دهد. در حالی که جو هنوز در حال تلاش برای غلبه بر احساس گناه ناشی از یکی از این عملیات های نافرجام است، در این سریال جو در فرآیند پیدا کردن یک نیروی ایده آل جدید، با کروز (لایسلا دی اولیویرا)، یک تفنگدار دریایی ماهر و مصمم آشنا می شود.

تیم عملیات ویژه: شیرزن

در حالی که کروز را در عملیات مخفی پر خطرش دنبال می کند، داستان Special Ops: Lioness به زندگی شخصی جو نیز می پردازد. شخصیت سالدانا ممکن است در کارش بسیار تاثیرگذار و موفق باشد، اما این موفقیت شغلی به وضوح به قیمت خراب شدن رابطه او با خانواده اش تمام شده است. جو به ندرت در خانه است، که نه تنها منجر به یک رابطه بسیار غیر متعارف با همسرش نیل (دیو آنبل) شده، بلکه رابطه او با دخترش را نیز تحت فشار قرار داده است.

تیم عملیات ویژه: شیرزن

نیکول کیدمن نیز در نقش کیتلین مید، سوپروایزر جو و یکی از مقامات عالی رتبه سازمان سیا بازی می کند. از دیگر بازیگران این سریال می توان به مایکل کلی، لامونیکا گرت و جیل واگنر اشاره کرد، در حالی که قرار است مورگان فریمن نیز در آن حضور داشته باشد. در حالی که نقدهای Special Ops: Lioness در مقایسه با یلواستون چندان مثبت و قابل مقایسه نبوده اند، اما ظاهراً این سریال جدید با تداوم سلطه تلویزیونی شریدان، حسابی سروصدا کرده است.

منبع: روزیاتو
کد مطلب: ۳۶۹۵۹۸
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت