زنان آمریکایی که در اربعین، عشق را به نمایش گذاشته اند/ ویدئو

بیش از ۲۰ میلیون زائر در مراسم پیاده‌روی کربلا در اربعین از ۸۰ کشور دنیا حضور دارند و در این میان حال‌وهوای خاص زنان آمریکایی در پیاده روی اربعین قابل تأمل است.

 زنان آمریکایی که در اربعین، عشق را به نمایش گذاشته اند/ ویدئو

اربعین حسینی موعد به تصویر کشیدن همبستگی مسلمانان و دوستداران امام حسین (علیه‌السلام) با ملیت‌ها و نگرش‌های مختلف است.

بر اساس آمار رسمی مسئولان برگزاری مراسم اربعین بیش از ۲۰ میلیون زائر در پیاده روی کربلا در اربعین از ۸۰ کشور دنیا حضور دارند و در کنار یکدیگر اتحاد و همدلی‌شان را به رخ ایادی اسلام‌ستیز می‌کشند.

حضور زنان و مردان، کودکان و سالخوردگان در بزرگترین گردهمایی عاشقان و دوستداران امام حسین (علیه‌السلام) صحنه‌های بی‌نظیری را به ثبت می‌رساند که هیچ مکتب و اندیشه‌ای توانایی ایجاد آن را ندارد و تنها اعتقاد به حقانیت خون خدا موجب شکل‌گیری چنین تجمع با شکوهی می‌شود.

حضور زنان آمریکایی در مراسم پیاده روی اربعین و تحمل سختی‌ها و مصائب این سفر طولانی نکته قابل تأملی است که نباید از آن به سادگی گذشت و تکرار و مرور حضور چنین زائرانی در بهتر معرفی کردن اسلام ناب و شجاعت و ظلم‌ستیزی اهل‌بیت علیه‌السلام لازم و ضروری است.

در ادامه فیلمی کوتاه از حضور زنان آمریکایی با حال‌وهوایی خاص و وصف نشدنی را مشاهده می‌کنید که لنز دوربین تصویربردار حاضر در مراسم اربعین به ثبت رسانده است.

منبع: مبلغ
کد مطلب: ۳۷۰۲۸۲
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت