خداحافظی ترانه علیدوستی از بازیگری؟

پرونده نمایش سه فیلم ترانه علیدوستی بدون اکران در ایران بسته شد واین پرسش در ذهن به وجود می آید که او را دیگر در عرصه بازیگری نخواهیم دید؟

خداحافظی ترانه علیدوستی از بازیگری؟

«اورکا» هم آنلاین منتشر می‌شود تا به این ترتیب پرونده نمایش فیلم های ترانه علیدوستی در ایران بسته شود.

 با آغاز نمایش آنلاین  «اورکا» در سطح دنیا، احتمالا نسخه این فیلم هم بزودی منتشر می‌شود تا پرونده نمایش سومین فیلم ترانه علیدوستی هم مانند دو فیلم دیگرش با نمایش اینترنتی بسته شود.

«اورکا»، «برادران لیلا» و «تفریق» قرار بود بازگشت ترانه علیدوستی به سینما بعد از چند سال حضور در سریال «شهرزاد» و کم‌کاری‌اش در سینما باشند و «برادران لیلا» هم احتمالا از رکورددارهای فروش سینماها می‌شد اما سِیر اتفاقات مختلف باعث عدم اکران هر سه فیلم در ایران و انتشار اینترتی‌شان شد تا «فروشنده» اصغر فرهادی آخرین فیلم سینمایی اکران شده ترانه علیدوستی در سینماها باشد.

با بسته شدن پرونده نمایش این فیلم‌ها، آینده فعالیت هنری ترانه علیدوستی نامشخص است. سازمان سینمایی و وزارت ارشاد چند بار به طور غیرمستقیم از ممنوع‌الکاری او خبر دادند و خودش هم مدتی قبل در شبکه اجتماعی «تردز» در پاسخ به کاربری که پرسیده بود:«شما می‌توانید بخاطر کشف حجاب‌‌تان فیلم بازی کنید؟» پاسخ داده بود:«نمی‌خواهم بکنم»

منبع: سینما دیلی
کد مطلب: ۳۷۰۷۳۲
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

  • صادق ارسالی در

    کسی که به قانون کشورش دهن کجی میکنه باید باهاش برخوردی بشه که برای خودش و بقیه عبرت آموز باشه، نمیشه از سینمای کشور پول درآری ولی به قانونش پایبند نباشی،فمنیست پر رو ...

دیدگاه

تازه ها

یادداشت