«بزرگ ترین سرقت های تاریخ» را در نمایش خانگی تماشا کنید

مستند سریالی «بزرگ ترین سرقت های تاریخ» History's Greatest Heists به کارگردانی مشترک برندان گابریل مورفی و کایران مورفی و میزبانی پیرس برازنان با زیرنویس اختصاصی و به صورت رایگان در پلتفرم «تماشاخونه» عرضه شد.

«بزرگ ترین سرقت های تاریخ» را در نمایش خانگی تماشا کنید

پلتفرم «تماشاخونه» مجموعه ای از آثار سینمای ایران و جهان را به صورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار داده و این روزها مستند سریالی «بزرگ ترین سرقت های تاریخ» یکی از آثاری است که در این مجموعه عرضه شده است.

«بزرگ ترین سرقت های تاریخ» به روایت پیرس برازنان و کارگردانی مشترک برندان گابریل مورفی و کایران مورفی مستندی آمریکایی محصول ۲۰۲۳ در ژانر جنایی است که قسمت اول آن توسط شبکه History Channel منتشر شده است. در فصل اول این مستند در ۸ قسمت به بررسی و تصویر کردن بزرگ‌ترین عملیات‌های سرقت در طول تاریخ پرداخته که از لحاظ داستانی و تاریخی جذابیت دارد.

سرقت هنری موزه گاردنر، دزدی الماس بلژیک آنتورپ و دیگر سرقت های بزرگ تاریخ با استفاده از سرگرمی های دراماتیک، داستان سرایی پویا و جلوه های بصری پیشرفته، در کنار گزارش های شاهد اول شخص از افرادی که آنجا بودند، از داستان هایی است که در این‌مستند به آن پرداخته شده است. هر قسمت از این مستند به طرح های پیچیده و جسارت مغز متفکران جنایتکار می پردازد که چطور از طریق فناوری های پیشرفته دست به سرقت های بزرگ زده اند.

در این مستند افرادی چون پیرس برازنان، استر لادلو، ویلیام سیبلی، بابی ویلیامز، برنت پیچا، رایان بنسون، جیسون هورتون و رائول لاوت حضور دارند.

مستند سریالی «بزرگ ترین سرقت های تاریخ» که امتیاز ۷.۶ را در سایت IMDb به دست آورده در ۸ قسمت به صورت رایگان و با زیرنویس اختصاصی در پلتفرم «تماشاخونه» قابل مشاهده است.

منبع: سینما اعتماد
کد مطلب: ۳۷۰۷۷۵
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت