بادیگاردهای مرجانه گلچین در سفر به هندوستان

عکس مرجانه گلچین در کنار بادیگاردهایش در فضای مجازی وایرال شده است.

بادیگاردهای مرجانه گلچین در سفر به هندوستان

مرجانه گلچین تحصیلکرده چهار ساله هنرستان موسیقی و فارغ التحصیل کارگردانی سینما از دانشگاه سوره است که تجربه دوبله و گویندگی را هم دارد. بعنوان آخرین فرزند در یک خانواده با سه برادر و دو خواهر بزرگتر در تهران به دنیا آمد، پدرش نظامی و اصالتا تورک زنجانی و مادرش گیلانی است.

در سال ۱۳۵۶ وقتی ۹ ساله بود توسط خواهرش (منیژه) که بازیگر تئاتر بود به غلامحسین لطفی برای بازی در مجموعه ای بنام اخلاق در خانواده معرفی شد.
با این سریال اولین بار جلوی دوربین رفت سپس به سمت تئاتر کودکان رفت و روی صحنه تجربیات زیادی بدست آورد. با دومین تجربه در سریال آئینه (سال ۱۳۶۴) وقتی ۱۸ ساله حرفه ای بازیگری را تجربه کرد سپس سال ۱۳۶۶ با فیلم سینمایی گل مریم وارد سینما شد. چهره اش با سریال آینه عبرت در سال ۱۳۶۷ شناخته تر شد سپس در سریال کلانتر ۲ سال ۸۴ دیده شد و با سریال بزنگاه رضا عطاران سال ۸۷ به اوج شهرت رسید.

مرجانه گلچین در اینستاگرام عکسی به همراه بادیگاردهایش منتشر کرد و نوشت: نه اینجا لی لی پوته و نه من فلرتیشیام خانم ها آقایون معرفی می کنم. وای در مقابل آقایون من چقدر کوچولوام. مرجانه گلچین متولد ۲ اسفند ۱۳۴۷ در تهران، بازیگر سنما و تلویزیون است.

مرجانه گلچین

منبع: رکنا
کد مطلب: ۳۷۰۹۷۹
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت