بررسی فیلم «در آتش»، اولین فیلم امبر هرد پس از شکست از جانی دپ در دادگاه

کسانی که در جریان دادگاه‌های جانی دپ و حد امبر هرد هستند، پس از دیدن مستند دپ در برابر هرد (Depp v. Heard)، زودتر از بقیه از فیلم جدید امبر هرد به نام در آتش (In the Fire) خبردار شده‌اند.

بررسی فیلم «در آتش»، اولین فیلم امبر هرد پس از شکست از جانی دپ در دادگاه

اولین اکران این فیلم که محصول مشترک ایتالیا و آمریکا بوده و ظاهراً بودجه کمی داشته، همزمان در سینما‌ها و به صورت دیجیتال انجام می‌شود.

داستان این فیلم، مربوط به دهه ۱۸۹۰ است. هرد در نقش یک پزشک نیویورکی به نام گریس برنهام، به یک مزرعه کوچک و دورافتاده برای درمان پسر جوانی به نام مارتین (با بازی لورنزو مک گاورن زینی) سفر می‌کند. مردم محلی به این باور رسیده‌اند که این کودک نوعی شیطان بوده که برای روستایشان بدبختی می‌آورد.

گریس که یک «بیگانه‌شناس» بوده (اصطلاح قدیمی که به جای روانپزشک استفاده می‌شده)، هر دلیل ماوراءالطبیعی را رد کرده و به پدر پسر (با بازی ادواردو نوریگا) و یک کشیش دلسوز (با بازی لوکا کالوانی) می‌گوید: «این موضوع مربوط به علم است و ما آن را حل خواهیم کرد.»

با این حال، معلوم نیست که دقیقاً چه چیزی پسر را متفاوت کرده است؛ تسخیرشدگی، جهش ژنتیکی یا تله کینزی؟

متأسفانه، زمان زیادی برای فهمیدن این موضوع وجود ندارد. زیرا روستاییان به رهبری یک کشیش دیگر (با بازی یاری گوگلیوچی)، به دنبال برخوردی خشونت‌آمیز با مارتین هستند.

این فیلم بین پرده‌ها و سکانس‌های مختلف دچار لغزش و عدم انسجام می‌شود و عملکرد هرد را می‌توان به‌طور اغماض‌گرانه، خشک و سطحی توصیف کرد؛ به‌ جز لحظاتی که خشم او به دلیل عقب‌افتادگی شکنجه‌گران مارتین فوران می‌کند.

خبرسازی امبر هرد از زمان بازی در  آکوامن  (Aquaman) در سال ۲۰۱۸، بیشتر در مورد دادگاه‌هایش با جانی دپ بوده تا فیلم‌های این بازیگر. ادامه این فرانچایز ابرقهرمانی در اواخر سال جاری ساخته می‌شود؛ اگرچه میزان حضور هرد در این فیلم بر اساس تریلر مشخص نیست.

منبع: روزیاتو
کد مطلب: ۳۷۱۱۰۷
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت