اتهام روزنامه اصولگرا به هانیه توسلی: ارتباط با سفیر انگلستان!

روزنامه اصولگرای جوان در حمله‌ای به هانیه توسلی به دنبال انتقاد از رفتار حاشیه‌ساز بهروز افخمی، این بازیگر زن را متهم به رفت و آمد به باغ سفارت انگلستان و ارتباط با سفیر این کشور کرد.

اتهام روزنامه اصولگرا به هانیه توسلی: ارتباط با سفیر انگلستان!

روزنامه جوان در دفاع از بهروز افخمی و حضور او در ویلای داریوش مهرجویی که طی روزهای اخیر جنجال‌برانگیز شده، ضمن حمله شدید به هانیه توسلی، بازیگر مشهور سینما، ادعای عجیبی را درباره او مطرح کرده.

این روزنامه در در شماره امروز خود با ادبیات تند و نامتعارف به هانیه توسلی حمله کرد و نوشت:  اظهارات بهروز افخمی، کارگردان سینمای کشورمان در تلویزیون مقابل خانه‌ای که داریوش مهرجویی و همسرش در آن به قتل رسیدند، واکنش برخی سلبریتی‌ها را برانگیخته است.

 این اظهارات منجر به واکنش برخی از سلبریتی‌ها شد که این روز‌ها می‌کوشند برای مرحوم مهرجویی کاسه‌های داغ‌تر از آش شوند و ژست‌های آنچنانی از خود بروز دهند. یکی از این افراد هانیه توسلی، بازیگر سینما بود که رفت و آمد به باغ سفارت انگلستان و نشست و برخاست با سفیر انگلیس را نیز در کارنامه دارد!

 به نظر می‌رسد واکنش‌ هانیه توسلی را باید ناشی از نگرانی‌هایی دانست که ترجیح می‌دهند روایت و قرائت‌هایی خاص از ماجرای قتل داریوش مهرجویی و همسرش در جامعه ارائه شود!

منبع: سینما اعتماد
کد مطلب: ۳۷۱۱۹۷
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت