یک کارگردان با دو سریال، همزمان به شبکه نمایش خانگی می‌آید

در اتفاقی کم سابقه یک کارگردان دو سریال را برای پخش در شبکه نمایش خانگی آماده کرده است.

یک کارگردان با دو سریال، همزمان به شبکه نمایش خانگی می‌آید

در حالی که قرار است از 26 آبان سریال «دفتر یادداشت»  به کارگردانی کیارش اسدی زاده از فیلم نت منتشر  شود. همزمان قرار است سریال «هفت» این کارگردان نیز از ۲۳ آبان منتشر شود.

 «دفتر یادداشت»، اولین حضور رضا عطاران در دوران پلتفرم‌ها محسوب می‌شود که از جمعه (۲۶ آبان ۱۴۰۲) پخش می‌شود.

سریال «دفتر یادداشت» به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده، نویسندگی مسعود خاکباز و تهیه‌کنندگی حسین اکبری از ۲۶ آبان هر جمعه از این پلتفرم پخش می‌شود.

62780693

رضا عطاران و حسن معجونی از نقش‌های اصلی این سریال هستند دیگر بازیگران این سریال نیز متعاقبا معرفی می‌شوند.

سریال «هفت» نیز با بازی رضا کیانیان، مهدی هاشمی، نیکی کریمی از (۲۳ آبان ماه) و به کارگردانی کیارش اسدی زاده در شبکه نمایش خانگی پخش خود را آغاز می کند.

سریال «هفت» به کارگردانی کیارش اسدی زاده که تهیه کنندگی آن را به صورت مشترک با محمد امین انجام داده، یک درام اجتماعی است که فیلم نامه آن را به طور مشترک با علی اصغری نوشته است.

در این سریال بازیگرانی چون رضا کیانیان، مهدی هاشمی، نیکی کریمی، علی مصفا، امیر جعفری، هانیه توسلی، پانته آ بهرام، بابک حمیدیان، نازنین بیاتی، مینا ساداتی، محمد امین، حدیث میرامینی،   مصطفی قدیری، مهدی ساکی، نوال شریفی، میسا مولوی، مه لقا باقری، فرزاد حسنی و… به ایفای نقش پرداخته‌اند.

62779241

در خلاصه داستان این سریال آمده است: «ما رفیق بازیم، پای حق وایمیستیم، بزنن می زنیم، بکشن، می کشیم، ما هفتا تا تهش می ریم ولی نمی بخشیم، تهش هرچی که باشه بازم هستیم، بازم هفتیم».

اولین قسمت از سریال «هفت» به کارگردانی کیارش اسدی زاده سه شنبه (۲۳ آبان ماه) از پلتفرم تماشاخونه پخش خواهد شد.

منبع: سینما اعتماد
کد مطلب: ۳۷۱۳۱۵
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت