بدترین فیلم‌های ۲۰۲۳

دو منتقد معروف هالیوود ریپورتر، هر کدام فهرستی از فیلم‌هایی را که به گمان آن‌ها بدترین فیلم‌های سال ۲۰۲۳ هستند معرفی کردند.

بدترین فیلم‌های ۲۰۲۳

اُون گیلبرمن، منتقد هالیوود ریپورتر، در فهرست خود فیلم «روح‌شده» با بازی آنا دی آرماس و کریس ایوانز را در رتبه نخست قرار داده است. این کمدی رمانتیک که از وب‌سایت راتن تومیتوز نمره پایین ۲۶درصد از ۱۱۶منتقد را دریافت کرده، داستان پسری را روایت می‌کند که پس از یک روز به طور کامل ارتباطش با یک دختر قطع می‌شود.

در رتبه دوم بدترین فیلم‌های سال ۲۰۲۳ به انتخاب این منتقد، فیلم معروف «استروید سیتی» یا «شهر سیارکی» ساخته وس اندرسون قرار دارد که امسال در نخستین نمایش جهانی‌اش در بخش مسابقه اصلی جشنواره کن رونمایی شد.

در رتبه سوم این فهرست «جای تو یا جای من» به کارگردانی آلن براش مک‌کینا قرار دارد که در آن بازیگرانی همچون ریس ویترسپون، اشتون کوچر و جسی ویلیامز نقش‌آفرینی کرده‌اند.

«مجیک جادویی: آخرین رقص» و «قلب سنگی» هم رتبه‌های چهارم و پنجم این فهرست را به خود اختصاص داده‌اند.

پیتر دبرو، دیگر منتقد معروف هالیوود ریپورتر، هم فیلم «وینی دپو: خون و عسل» را به عنوان بدترین فیلم سال ۲۰۲۳ انتخاب کرده و فیلم موزیکال «کارمن» به کارگردانی بنژامان میلپیه را در رتبه دوم فهرست خود قرار داده است.

در رتبه‌های سوم تا پنجم این فهرست هم فیلم ابرقهرمانی «فلش» ساخته گرگ برلانتی، کمدی درام «نقاشی» به کارگردانی بریت مک‌آدامز و «کالیگولا: آخرین کات» ساخته تینتو براس قرار گرفته‌اند.

منبع: فرارو
کد مطلب: ۳۷۲۳۶۳
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت