اکران فیلم کمدی با بازی «ریحانه پارسا» در سینماها

فیلم کمدی «هاوایی» با بازی امین حیایی و امیر جعفری از چهارشنبه (۱۳ دیماه) اکران می‌شود تا به شکل همزمان هفت فیلم کمدی روی پرده سینماها باشد.

اکران فیلم کمدی با بازی «ریحانه پارسا» در سینماها

سی و دومین جلسه شورای صنفی نمایش در روز یکشنبه ۱۰ دی در خانه سینما برگزار شد.

بعد از بررسی درخواست‌ها و موارد مطرح شده، ‌قرارداد سرگروهی فیلم سینمایی «هاوایی» به کارگردانی بهمن گودرزی و تهیه‌ کنندگی مرتضی شایسته با پخش هدایت فیلم به سرگروهی پردیس کورش ثبت شد.

اکران این فیلم کمدی از چهارشنبه ۱۳ دی در سینماهای سراسر کشور آغاز خواهد شد و طبق اطلاعات بدست آمده خبرنگار ایسنا، در این فیلم امین حیایی، امیر جعفری، امیر حسین رستمی، ریحانه پارسا به ایفای نقش پرداخته‌اند.

این فیلم کمدی در حالی روی پرده می‌رود که در حال حاضر فیلم‌های کمدی «فسیل»، «هتل»، «ورود و خروج ممنوع»، «ویلای ساحلی»، «جوجه تیغی» و «گیج‌گاه» در حال اکران هستند. با آغاز نمایش این فیلم سینماها به شکل همزمان پذیرای هفت فیلم کمدی خواهند بود.

فیلم «هاوایی»، از جمله تولیداتی است که پیش از شروع پاندومی کرونا تولید آن شروع شد و همه‌گیری این ویروس موجب شد تا فیلمبرداری آن برای مدتی طولانی متوقف شود. پس از فروکش کردن همه‌گیری تولید این فیلم که در زمان تولید «رقصنده» نام داشت در کشور هنگ‌کنک از سر گرفته شد.

آخرین فیلمی که از حیایی اکران شد کمدی «چشم و گوش بسته» است که تابستان سال ۱۳۹۸ روی پرده رفت.

منبع: همشهری آنلاین
کد مطلب: ۳۷۲۶۳۲
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت