اسامی ۶ تن از ستارگان هالیوود در فهرست افشایی جزیره جنسی جفری اپستین

اگرچه اسامی ۶ تن از ستارگان هالیوود در فهرست افشایی جزیره جنسی جفری اپستین آمده است، اما ظاهرا ارتباطی با خود اپستین، قاچاقچی فوت شده دختران نابالغ ندارند.

اسامی ۶ تن از ستارگان هالیوود در فهرست افشایی جزیره جنسی جفری اپستین

طبق اسناد منتشر شده در ارتباط با پرونده جزیره جنسی اپستین، نام ۶ ستاره هالیوودی را می‌بینیم که شامل لئوناردو دی کاپریو، کیت بلانشت، کامرون دیاز،کوین اسپیسی، بروس ویلیس و کارگردان جنگ ستارگان یعنی جورج لوکاس هستند.

سه بازیگر اول بعد از انتشار نامشان تاکید کرده‌اند که هیچ رابطه شخصی با جفری اپستین نداشته‌اند و اسامی آنها تنها یکبار در اسناد جدید منتشر شده آمده است.

به عنوان مثال نام بلانشت و کاپریو در بیانیه‌ای از شاهدان ذکر شده که به یک گزارش مطبوعاتی نادرست اشاره دارد که در آن آمده بود شاهد پرونده با آنها ملاقات کرده است.

اما ذکر نامشان نشان دهنده این نیست که در جنایات اپستین دخیل بوده‌اند.

در بخشی از اسناد فاش شده آمده است وکیل اپستین از یوهانا سیوبرگ{یکی از دخترانی که اپستین را به دادگاه کشاند} می‌پرسد یک گزارش مطبوعاتی دیده که نوشته است شما با کیت بلانشت یا دی کاپریو ملاقات داشتید؟

سیوبرگ پاسخ داده که نه من آنها را ملاقات نکرده‌ام اما وقتی در حال ماساژ دادن جفری اپستین بودم، تلفنش زنگ خورد و بعدا اپستین به من گفت بلانشت بود یا دی کاپریو بودند که زنگ زدند.

نماینده کامرون دیاز در این باره به ایندیپندنت گفت کامرون هرگز با اپستین ملاقاتی نداشته و وی هرگز در آن جزیره نبوده است، صرف نظر از اینکه اپستین نامش را به فرض برده باشد.

نمایندگان دیازو بلانشت هر دو منکر جرایم جنسیتی شده‌اند.

جفری اپستین میلیاردر معروف با ستارگان، سیاسیون، میلیاردرها و ستارگان دانشگاهی در ارتباط بود و در کار قاچاق دختران نابالغ بود تا اینکه در سال ۲۰۰۵ در پالم بیچ فلوریدا به اتهام دادن پول به دختر ۱۴ ساله برای انجام عمل غیر قانونی بازداشت شد.

سپس دهها دختر نابالغ دیگر پرده از جنایات مشابه وی برداشتند اما دادستان‌ها به سرمایه دار اجازه دادند در سال ۲۰۰۸ تنها به یک جرم اعتراف کند که حکمش معادل ۱۳ ماه زندان و مشارکت در برنامه کار برای آزادی بود.

وی در سال ۲۰۱۹ در زندان منهتن در حالی که منتظر اتهامات جنسی جدید بود، بی جان پیدا شد و بعدا گفته شد خودکشی کرده است.

منبع: خبر آنلاین
کد مطلب: ۳۷۲۷۸۰
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت