اکران آنلاین فیلم مستند «در جستجوی فریده» در فیلم نت

فیلم مستند «در جستجوی فریده» به کارگردانی آزاده موسوی و کوروش عطایی از یکشنبه هفته آینده در فیلم نت اکران آنلاین می شود.

اکران آنلاین فیلم مستند «در جستجوی فریده» در فیلم نت

فیلم مستند «در جستجوی فریده» به کارگردانی آزاده موسوی و کوروش عطایی در بخش «سینما آنلاین» پلتفرم فیلم نت اکران آنلاین می شود.

این فیلم که به عنوان نماینده ایران به اسکار 2020 معرفی شده از یکشنبه اول بهمن ساعت 18 اکران آنلاین خود را با بلیت 60 هزار تومان آغاز می کند. علاقمندان برای تماشای فیلم های اکران آنلاین فیلم نت نیاز به خرید و داشتن اشتراک ندارند و صرفا لازم است بلیت اکران را خریداری کنند.
این مستند پرافتخار تاکنون در هیچ پلتفرمی عرضه نشده است و برای اولین بار نمایش خود در شبکه نمایش خانگی را با اکران آنلاین آغاز می کند.
«در جستجوی فریده» برنده‌ تندیس بهترین فیلم مستند از جشن خانه‌ سینما، برنده‌ چهار جایزه از جشنواره سینماحقیقت، برنده‌ تندیس بهترین فیلم مستند از جشن حافظ و… است.

«در جستجوی فریده» داستان فریده است که 40 سال پیش در 6 ماهگی در حرم امام رضا(ع) در مشهد رها می‌شود و بعد از انتقال به شیرخوارگاه، توسط زوجی هلندی به فرزندی گرفته‌شده و به هلند برده می‌شود. او که در طول این 40 سال به ‌خاطر ترس از سفر به ایران و عدم تمایل خانواده‌اش، به محل تولدش بازنگشته، جست‌وجویی را برای پیدا کردن خانواده واقعی‌اش آغاز می‌کند و برای اولین بار به ایران سفر می‌کند تا زادگاهش را ببیند و با سه خانواده که مدعی‌اند ممکن است خانواده واقعی او باشند، ملاقات کند…

برخی از عوامل فیلم عبارتند از کارگردانان: آزاده موسوی و کوروش عطائی، تهیه کنندگان : آزاده موسوی و کوروش عطایی، مدیر فیلمبرداری: محمد حدادی، تدوینگر: حمید نجفی‌راد، صدابردار: حسن شبانکاره، صداگذار: انسیه ملکی، موسیقی: افشین عزیزی، تصحیح رنگ و نور: بیلی ویچگل، دستیار کارگردان: صدف صادقیان‌پور، مدیر تولید (ایران) و عکاس: شاهین دانشفر، با حضور: الین فریده کونینگ و نگار رحیمی.

طرح اکران فیلم های مستند، کوتاه و هنری به تازگی در فیلم نت آغاز شده است که در این راستا فیلم های «درب» و «وضعیت اورژانسی» اکران آنلاین شده اند.

منبع: سینما اعتماد
کد مطلب: ۳۷۲۹۵۴
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت