نفس بازغی در نقش زبل خان؛ اینجا، اونجا و همه جا!

این روزها هر جایی از اینستاگرام که سر بزنید، حتما گذرتان به تصویر یا تصاویری از نفس بازغی خواهد خورد.

نفس بازغی در نقش زبل خان؛ اینجا، اونجا و همه جا!

دختر آقای پژمان بازغی این روزها در سریال گناه فرشته حضور دارد و خب کیفیت سریال و نقش آفرینی نفس خانم را هم خودتان قضاوت کنید شاید بهتر باشید، مساله این متن اما بیشتر از هر چیز اما این است که این حجم تبلیغات حول و حوش نفس بازغی عجیب و غریب است، یک بار عکسش با امیر جعفری منتشر میشود، یک روز تصاویرش در کنار مستانه مهاجر با کلی قربان صدقه منتشر می‌شود روز دیگر فلان سایت و پیج مرتبط با گناه فرشته کلی از بازی او تعریف و تمجید می‌کند.همین طور این چرخه ادامه دارد، شاید باورتان نشود او هم مثل خیلی دیگر از درجه دوهای دیگر فرهنگ و هنر ایران حالا حتی فن پیج دارد، این چه اوضاعی ست کاش کسی حداقل ما را به عقب برگرداند، آینده را که نمی دانیم چه می‌شود.

 
 
 

نفس بازغی در نقش زبل خان؛ اینجا، اونجا و همه جا!

در هر صورت این مطلب نگاهی به حواشی پیرامون نفس بازغی دارد:

وب سایت فیلیمو در یادداشتی به بررسی حضور نفس بازغی در سریال «گناه فرشته» پرداخته که به اعتقاد برخی کاربران اغراق آمیز است:

قد کشیدن در خانواده‌ای که پدر (پژمان بازغی) بازیگر است و مادر (مستانه مهاجر) تدوینگر و تهیه‌کننده و کارگردان، شانسی است که نصیب نفس بازغی شده. 

اتفاق خوب برای نفس این که کارش را در اثری مستقل از پدر و مادر، شروع کرده. او از میان گزینه‌های مختلف، مورد توجه حامد عنقا برای ایفای نقش دختر زوج سریال «گناه فرشته» یعنی شهاب حسینی و لادن مستوفی قرار گرفته است. 

عملکرد نفس بازغی در «گناه فرشته» را باید بدون پیش‌فرض قضاوت کرد. تینا دختری است از خانواده‌ای متمول که زندگی را در آرامش گذرانده. حالا اما پرونده قتل فرشته، پدر و مادر که هر دو وکیل هستند را وارد نزاع کرده. این موقعیت برای تینا، تجربه‌نشده و جدید است و آرام آرام دارد با روی نامهربان زندگی مواجه می‌شود.

نفس بازغی در نقش زبل خان؛ اینجا، اونجا و همه جا!

کارگردان این مفهوم را به‌درستی برای نفس جا انداخته است و او نیز نکته را گرفته: تینا، به دلیل خاستگاه خانوادگی باید نوعی از غرورِ معقول در رفتارش داشته باشد که البته بخشی از آن نیز اقتضای سن است. در عین حال، بحران را که دید نباید فوران کند، بلکه بر اساس شخصیت ذاتی، واکنش منطقی داشته باشد.

احتمالا با دیدن چهره تینا در قسمت‌های اخیر، دلشوره می‌گیرید؛ چون مشاجره والدین، اتفاق تلخی است که اغلب تجربه کرده‌ایم. برای پی بردن به استعداد نفس بازغی، همین بس که آشوب درونی تینا را با نهایت دقت در چهره خود بازتاب داده. باز هم می‌توان مثال زد؛ از جمله فصل پدرانگی او و شهاب حسینی که باورپذیر است و دلچسب.

«گناه فرشته» آبستن التهاب است و به همین نسبت، بازغی فرصت بیشتری برای نمایان ساختن توان خود خواهد داشت. تا همین جا هم نامش را به عنوان بازیگری موفق جا انداخته. حضور روی صحنه تئاتر، نشانه‌ای دیگر از پشتکار و علاقه نفس بازغی برای رسیدن به قله بازیگری است.

نفس بازغی در نقش زبل خان؛ اینجا، اونجا و همه جا!

واکنش کاربران به حضور نفس بازغی در سریال «گناه فرشته»:

* کاربری به نام نیکو نوشت: موفق باشین ولی فکر میکنم چرا همه بازیگران فرزندانشون حتما باید در سریال و فیلم بازی کنند؟ بدون اینکه از فیلتر خاصی بگذرن یهو میشن بازیگر!

* فریبا هم با گلایه از حضور دختر پژمان بازغی در این سریال نوشت: حضور یک نابازیگر فارغ از سن و سال و به واسطه شهرت خانوادگی در یک سریال رسما توهین به شعور مخاطب است.

نفس بازغی در نقش زبل خان؛ اینجا، اونجا و همه جا!

*رضا هم به کنایه درباره نفس بازغی می‌نویسد: هزینه سنگین برای اینکه به زور از دل یک زوج هنری حتما یا فرزند بازیگر هم به جامعه هنری اضافه شود!

* صبا اما انتقاد تندتری نسبت به نفس بازغی دراد و می‌گوید: چه اصراریه که یک فرد بی استعداد  رو بازیگر کنین؟ چرا؟ چون فقط پدرش بازیگر بوده و مادرش یک سینماگر؟؟؟

* طاها در همراهی با موج انتقادات علیه نفس بازغی توئیت زد: نفس بازغی، تحصیلات: متوسطه دوم، حرفه: فرزند پژمان بازغی! سابقه بازیگر: پنج قسمت سریال گناه فرشته و جمعه 10 دقیقه بازی.

منبع: برترین ها
کد مطلب: ۳۷۳۲۸۷
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت