به چه حقی فیلمنامه من را لو دادید؟ اعتراض آقای نویسنده به حاشیه سازی فیلم «بی‌بدن»

این کارگردان و نویسنده گفت: سوال من این است که چرا باید فیلمنامه ما را قبل از اکران منتشر کنید؟ به چه حقی این اتفاق افتاده؟

به چه حقی فیلمنامه من را لو دادید؟ اعتراض آقای نویسنده به حاشیه سازی فیلم «بی‌بدن»

نشست خبری فیلم «بی بدن»  ۱۳ بهمن در دومین روز این دوره از جشنواره با حضور سید مصطفی احمدی تهیه کننده، کاظم دانشی نویسنده، حبیب خزایی فر موسیقی، مهدی صیاد چهره پرداز، مرتضی علیزاده کارگردان، مهدی سعدی تدوینگر، مهران ممدوح مدیرفیلمبرداری، امیر زاغری طراح صحنه و اصحاب رسانه در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد.

کاظم دانشی، نویسنده «بی‌بدن» در این نشست کفت: ما خواستیم اصالت این فیلم را روی روایت گذاشته باشیم و اثری خلق کنیم که برای مخاطب جذاب باشد. طبیعتا به دنبال احقاق حق می‌رویم. 

او افزود: من هر اعتراضی که کردم به‌خاطر فیلم‌هایم کردم. من بچه این سینما هستم و سال‌هاست در صف جشنواره ایستادم و برای فیلمم جنگیدم تا به اینجا برسم. از کسی هم جز خداوند نمی‌ترسم. 

دلنشی گفت: ما در اواخر آذر این فیلم را کلید زدیم و اکنون اثری شسته و رفته برای شما پخش کردیم. سوال من این است که چرا باید فیلمنامه ما را قبل از اکران منتشر کنید؟ به چه حقی این اتفاق افتاده؟ خیلی از فیلم‌ها که یک سال در صف جشنواره هستند، اکنون با پرده سبز اکران می‌شوند! شاهد و ناظر این ماجراها خانم شاکردوست است. دیروز پس از تماشای این فیلم به قدری متاثر شده بود که نمی‌دانستیم به ایشان چه بگوییم. ایران و این مملکت برای ما مهم است.

نویسنده فیلم سینمایی «بی‌ بدن» خاطر نشان کرد: مدیون تک تک شما هستم اگر برای خودم حرف بزنم، اما از این فیلم دفاع می‌کنم که ما فیلم آبرودار ساخته‌ایم.

 دانشی در پاسخ به این سوال که آیا فردی از قوه قضاییه فیلم را دیده و نظر این قوه چه بوده، گفت:  کارگروه قوه قضاییه فیلمنامه را مطالعه کردند و نکته‌هایی مطرح کردند که برخی نقطه نظرات هم اعمال شده است.

منبع: سینما اعتماد
کد مطلب: ۳۷۳۳۱۴
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت