میشل یئو دوباره به دنیای اکشن می‌رود

میشل یئو در فیلم اکشن مهیج «مادر» در نقش مهاجری ظاهر می‌شود که با حلقه جنایت در بوستون روبه‌رو ‌شده است.

میشل یئو دوباره به دنیای اکشن می‌رود

میشل یئو بازیگر برنده اسکار، دوباره وارد دنیای اکشن می‌شود.

بازیگر فیلم موفق «همه چیز همه جا به یک‌باره» نقش اصلی فیلم «مادر» را برعهده گرفته است. این فیلم به کارگردانی بازیگر-کارگردان فرانسوی ملانی لورن و بر اساس فیلمنامه پی.جی کوشیری ساخته می‌شود.

در این فیلم، یئو در نقش یک مادر مهاجر و اهل تجارت ظاهر می‌شود که تلاش می‌کند زندگی جدیدی برای خانواده‌اش در آمریکا بسازد، اما وقتی ۲ پسر نوجوانش با باند جرم و جنایت بوستون دچار مشکل می‌شوند، او مجبور می‌شود برای نجات آنها به گذشته خود برگردد.

تولید این فیلم قرار است تابستان امسال آغاز شود.

میشل یئو بازیگر مالزیایی در دهه ۱۹۹۰ با فیلم‌های اکشن هنگ‌کنگی به شهرت رسید و بازیگر فیلم «فردا هرگز نمی‌میرد» از مجموعه جیمز باند در سال ۱۹۹۷ و فیلم «ببر خیزان، اژدهای پنهان» در سال ۲۰۰۰ بود. او برای بازی در فیلم دوم نامزدی بفتای بهترین بازیگر زن را کسب کرد.

این بازیگر در بسیاری از فیلم‌های انگلیسی زبان، ماندارین و کانتونی ظاهر شده و «خاطرات یک گیشا» (۲۰۰۵)، «پاندای کونگ‌فوکار ۲» (۲۰۱۱)، و «بانو» (۲۰۱۱) از دیگر فیلم‌های اوست. وی سال ۲۰۱۸ برای بازی در «آسیایی‌های خرپول» نامزدی انجمن بازیگران برای گروه بازیگران برجسته یک فیلم سینمایی را دریافت کرد. یئو از بازیگران فیلم‌های دنیای سینمایی مارول هم است و برای ایفای نقش اصلی در فیلم علمی تخیلی «همه‌چیز همه‌جا به یک‌باره» در سال ۲۰۲۲ برنده جایزه گلدن گلوب و اسکار شد.

منبع: مهر
کد مطلب: ۳۷۳۶۰۱
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت