ظاهر پیر و شکسته حمید گودرزی جنجالی شد

تصویری از گذر عمر، جوانی و چهره شکسته حمید گودرزی را مشاهده می کنید.

ظاهر پیر و شکسته حمید گودرزی جنجالی شد

حمید گودرزی بازیگر مشهور ایرانی است که علاوه بر بازیگری تجربه مجری‌گری نیز دارد. حمید گودرزی همچنین تجربه خوانندگی هم دارد. حمید گودرزی یک زندگی مشترک ناموفق را نیز پشت سر گذاشته است. حمید گودرزی با سریال مسافری از هند به اوج شهرت و محبوبیت رسید .در ادامه عکسی از گذر عمر حمید گودرزی را مشاهده می‌کنید.

 
 

حمید گودرزی

بیوگرافی حمید گودرزی

حمید گودرزی متولد ۲ آذر ۱۳۵۶ در بروجرد ، بازیگر و مجری تلویزیون است.فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری از دانشگاه آزاد تهران می باشد.در یک خانواده ۴ نفره بدنیا آمده و تنها یک خواهر دارد، اصالتا لر می باشد و پدرش تاجر بوده و با مادر خانه دارش ۱۴ سال اختلاف سن دارد.در سال ۱۳۸۱ وقتی ۲۵ ساله بود با نقش فرزاد در سریال «مسافری از هند» به همراه شیلا خداداد ، بهنوش طباطبایی و الهام حمیدی به شدت به شهرت رسید.

حمید گودرزی در ۲۰ شهریور ۱۳۸۳ با دختری به نام «ماندانا دانشور» ازدواج کرد که آشنایی این دو از ساختمانی در میدان آرژانتین که همسایه بودند شروع شد.ماندانا متولد سال ۱۳۶۷ می باشد آن زمان دانشجوی کارگردانی و ۱۶ ساله بود.این زوج سال ۱۳۹۵ بعد از ۱۲ سال زندگی مشترک از هم جدا شدند، گودرزی می گوید همسرش علاقه ای به زندگی در ایران نداشت و می خواست از ایران برود.حمید گودرزی تیر ۱۳۹۸ در مراسم نوزدهمین جشن حافظ از همسر دوم خود رونمایی کرد ، ایشان از چهره های هنری نیستند.

منبع: شمانیوز
کد مطلب: ۳۷۳۹۹۱
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت