بدترین بازیگران ۲۰۲۴ معرفی شدند/ تمشک طلایی به استالونه رسید

با معرفی برندگان جوایز رَزی، مگان فاکس و سیلوستر استالونه عنوان بدترین بازیگران زن و مرد را دریافت کردند.

بدترین بازیگران ۲۰۲۴ معرفی شدند/ تمشک طلایی به استالونه رسید

جوایز رزی یا تمشک طلایی برای معرفی بدترین‌های سینمایی سال، برندگان ۲۰۲۴ خود را معرفی کرد.

در حالی که مراسم اسکار امشب (بامداد فردا به وقت ایران) به سراغ درام برجسته کریستوفر نولان «اوپنهایمر» و فیلم پرفروش ۱.۴ میلیارد دلاری «باربی» گرتا گرویگ می‌رود و از آنها و فیلم‌هایی مانند آن‌ها تجلیل می‌کند، چهل و چهارمین دوره جوایز سالانه تمشک طلایی بر فیلم‌های کمتر دیده‌شده سال تمرکز دارد و به سراغ فیلم‌هایی مانند چهارمین فیلم «بی‌مصرف‌ها» و «وینی پو: خون و عسل» که اقتباس ترسناکی از داستان‌های وینی پوی کودکان است، می‌رود.

امسال «خون و عسل» عملاً جوایز رزی را درو کرد و برنده بدترین فیلم، کارگردانی و فیلمنامه (ریس فریک-واترفیلد)، زوج بازیگر فیلم (پو و پیگلت) و بازسازی یا دنباله شد. سیلوستر استالونه و مگان فاکس برای فیلم «بی‌مصرف‌های ۴» برنده جوایز بدترین بازیگر نقش مکمل شدند و فاکس برای «جانی و کلاید» جایزه بدترین بازیگر نقش اول زن را هم به خانه برد. جان وویت برای فیلم «رحمت» برنده بدترین بازیگر مرد شد.

تمشک طلایی، همچنین به فرن درشر رییس انجمن بازیگران جایزه ناجی را اهدا کرد و او را برای هدایت درخشان انجمن بازیگران از طریق اعتصاب طولانی ۲۰۲۳ با یک نتیجه موفقیت آمیز، شایسته این جایزه خواند.

این سازمان طنز که ضد جوایز مرسوم عمل می‌کند، سال ۱۹۸۱ توسط جان ویلسون و مو مورفی تاسیس شد. این تشکیلات سال پیش به دلیل نامزد کردن رایان کایرا آرمسترانگ، بازیگر ۱۲ ساله «فایراستارتر» به عنوان بدترین بازیگر زن، با واکنش‌های شدید مواجه شد و پس از غوغای آنلاین، نام وی را از میان نامزدها حذف کرد و جایزه بدترین بازیگر زن را به خود اختصاص داد. سال پیش تام هنکس، جرد لتو، ماشین گان کلی و اندرو دومینیک بدترین‌های سال بودند.

کد مطلب: ۳۷۴۰۷۱
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت