ویدا جوان: نگاه کمال‌گرایانه مردم به هنرمندان غلط است

جوان بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر درباره عمل‌های زیبایی افراطی که هنرمندان انجام می‌دهند گفت: شاید یکی از دلایلش این است که مردم کما‌ل‌گرایانه به هنرمندان نگاه می‌کنند.

ویدا جوان: نگاه کمال‌گرایانه مردم به هنرمندان غلط است

ویدا جوان بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون درخصوص پیکرتراشی و عمل‌های جراحی که این روزها اکثر هنرمندان انجام می‌دهند توضیح داد: از کودکی بسیار تنوع‌طلب بودم. اتفاقا زمانی که سنم کم بود به سبک‌ها و استایل‌های مختلف علاقه‌مند بودم اما از زمانی که سنم بالاتر رفت به این دید رسیدم که طبیعت هرآنچه را به ما می‌دهد تلفیقی از گذشتگان ماست. یعنی من بینی یا فرم چشمانم را از کسی به ارث برده‌ام و صورت من یادگاری گذشتگانم است. 

او ادامه داد: چهره ما براساس آب‌وهوا، جغرافیا، ژنتیک و... ساخته می‌شود. اگر من به صورتم دست ببرم‌ ممکن است چیزهای دیگری را خراب کنم. از طرفی شاید اعتماد به نفس دارم چون احساس می‌کنم صورت من به جراحی یا تغییر نیازی ندارد. اصلا اسم عمل جراحی که می‌آید می‌ترسم.

جوان درباره عمل‌های زیبایی افراطی که هنرمندان انجام می‌دهند گفت: شاید یکی از دلایلش این است که مردم کما‌ل‌گرایانه به هنرمندان نگاه می‌کنند. متاسفانه عده‌ای در فضای مجازی  پیام می‌گذارند که مثلا چرا بینی فلان کارگردان این شکلی است؟ این نگاه‌ها غلط است. اگر هنرمند به آن حرف‌ها اهمیت دهد مدام درگیر تغییر چهره می‌شود‌ البته در کل معتقدم هنرمندان خوراک را به مخاطب می‌دهد.

 

منبع: برنا
کد مطلب: ۳۷۴۳۳۱
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت