رونمایی نیوشا ضیغمی از خواهرش/ یکی از یکی زیباتر!/ عکس

روشا خواهر کوچکتر نیوشا ضیغمی است که متولد 29 دی ماه 1369 می باشد. او هم به مانند خواهرش به فعالیت در حوزه هنر علاقه دارد و با وجود تحصیل در رشته مترجمی زبان انگلیسی کار هنری را با گرافیک آغاز کرد.

رونمایی نیوشا ضیغمی از خواهرش/ یکی از یکی زیباتر!/ عکس

بازی در فیلم کوتاه چهار به کارگردانی پیمان عباسی اولین تجربه روشا ضیغمی در دنیای بازیگری بود و فیلم چهارسو یکی دیگر از تجربه های بازیگری او است که در این فیلم با خواهرش نیوشا و مادرش همبازی بود.

 
روشا ضیغمی در سریال ماتادور در کنار پوریا پور سرخ، شقایق فراهانی، لیندا کیانی، سام درخشانی و پولاد کیمیایی ایفای نقش کرده است.

نیوشا-ضیغمی-و-خواهرش-scaled

بیوگرافی روشا ضیغمی

روشا ضیغمی متولد 29 دی ماه سال 1369 است .مرحوم پدرش محسن ضیغمی دبیر بازنشسته بود و مادرش فهیمه رستم پور کارمند بازنشسته است . وی خواهر نیوشا ضیغمی بازیگر سینما و تلویزیون است. در دبیرستان، گرافیک خوانده، در حال حاضر دانشجوی رشته مترجمی زبان انگلیسی است.کار هنری را با گرافیک آغاز کرد. اما زمانی که 12 ،13 ساله بود و نیوشا وارد سینما شد، به صورت ناخودآگاه وارد دنیای بازیگری شد. از آثار روشا ضیغمی در سینما می توان به چهارسو اشاره کرد. مجرد است و ازدواج نکرده و تیترهایی با عنوان همسر روشا ضیغمی کذب است.
 

وی در مصاحبه ای اینگونه خودش را تعریف کرد: «این اولین بار است که با جایی حرف می زنم، درباره خودم باید بگویم بسیار انسان آرامی هستم شاید در ظاهر با شیطنت رفتار کنم اما هیچ وقت بچه گانه فکر نمی کنم.

دوست دارم در کاری که انجام می دهم کسی از من توقع نداشته باشد. بر خلاف ظاهرم بسیار احساساتی هستم. از جایگاه نیوشا در سینما خیلی راضی و خوشحال هستم.

دوستانی هستند که به من خیلی لطف دارند مثلا اگر طرفدار نیوشا هستند، طرفدار من هم می شوند، چون کسی فعلا از من کاری ندیده است. فقط شنیده اند که «روشا ضیغمی» یک فیلم بازی کرده اما امیدوارم در آینده مردمی که الان مرا به خاطر خواهرم دوست دارند بیشتر به خاطر خودم دوست داشته باشند»

زندگی هنری

روشا ضیغمی از سال 1390 فعالیت خود را با سینمایی چهارسو به کارگردانی فرهاد نجفی شروع کرد . او در این فیلم همکاری با هنرمندانی همچون محمدرضا فروتن، نیوشا ضیغمی، المیرا ژیان فر و سوگل طهماسبی را تجربه کرد. در سال 1392 با بازی در سریال ماتادور به کارگردانی فرهاد نجفی همکاری در کنار بازیگرانی نظیر علیرام نورایی، شقایق فراهانی ، پولاد کیمیایی و تیرداد کیایی را تجربه کرد.

منبع: سانا
کد مطلب: ۳۷۴۴۲۱
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت