بهتاش پایتخت از پدر و مادر واقعی اش رونمایی کرد / چهره پدر و مادر واقعی بهرام افشاری را ببینید

بهرام افشاری، بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۱۳۶۶/۳/۶ در همدان است. او فارغ التحصیل مقطع کارشناسی- رشته بازیگری از دانشگاه آزاد اسلامی تهران است. بهرام افشاری با ۱۹۸ سانتی متر قد بلند قدترین بازیگر سینما محسوب می شود. او بازیگری را از تئاتر همدان شروع کرد ولی برای پیشرفت خود راهی تهران شد و در کلاس های حمید سمندریان شرکت کرد، بعد از گذراندن آن کلاس ها توانست در ۳۰ اجرای حرفه‌ای شرکت کند. در ادامه این مطلب با بیوگرافی و عکس پدر و مادر بهرام افشاری او همراه باشید.

بهتاش پایتخت از پدر و مادر واقعی اش رونمایی کرد / چهره پدر و مادر واقعی بهرام افشاری را ببینید

افشاری در سال ۱۳۸۸ برترین بازیگر جوان شناخته شد و سال ۱۳۸۹ موفق به کسب سیمرغ بهترین بازیگر تئاتر شد. او با بازی در سریال پایتخت به شهرت رسید. افشاری اولین بار با بازی در فیلم “عصبانی نیستم” به کارگردانی رضا درمیشیان وارد سینمای ایران و با بازی در سریال پایتخت ۲ وارد تلویزیون شد.

پدر و مادر بهرام افشاری

 

زندگی شخصی

پدر و مادر بهرام افشاری در کودکی بهرام از هم جدا شدند، او در این باره می‌گوید: مادرم زمانی که من دو سالم بود مرا به همراه پدرم رها کرد و رفت. پدرم هم بعد از مدتی بیمار شد و من دوران کودکی خود را بیشتر اوقات در بیمارستان و صرف مراقبت از پدرم کردم، البته من این را افتخاری برای خود می‌دانم که توانسته‌ام نوکری پدرم را کنم و از همه کسانی که پدر و مادرشان در قید حیات هستند می‌خواهم که بیشتر قدر آنها را بدانند.

بهرام افشاری زمانی که به عنوان مهمان، وارد برنامه خندوانه شد از رامبد جوان درخواست کرد که با استفاده از دوربین خندوانه بتواند با مادرش صحبت کند و در آنجا صحبت‌هایی کرد که مشخص شد او مدتی با مادرش قهر بوده و درآنجا از مادرش عذرخواهی کرد. بهرام افشاری از طرفداران جدی تیم استقلال است و زمانی که پرسیده بودند چرا استقلالی هستی گفته بود “چون باید باشم”.

بهرام افشاری از چگونگی بازیگر شدنش می گوید!

بهرام افشاری در مصاحبه با یکی از رسانه ها درباره نحوه بازیگر شدنش می‌گوید: برخی تصور می‌کنند که من به خاطر فیزیک بدنم بدون زحمت وارد سینما شدم در حالی که من بازیگری را نه از صفر بلکه از منفی ۲۰۰ شروع کردم و برای جایگاهی که حال حاضر دارم زحمت زیادی کشیده ام، اوایل که وارد بازیگری شده بودم به خاطر قد بلندی که داشتم از طرف خودم دچار عدم اعتماد به نفس شدم و گاهی اوقات حرف‌های بعضی از همکارانم مزید بر علت می‌شد ولی بعدا توانستم این ویژگی را تبدیل به یک امتیاز کنم.

بهرام افشاری در تشریح  علت حضور حداکثری خود در فیلم های سیروس مقدم گفت: آقای سیروس مقدم دکوپاژ را به گونه‌ای طراحی می‌کند که جزئیات بازی بازیگر به خوبی دیده می‌شود و این برای من یک نکته مثبت و مهم است.

 

منبع: سانا پرس
کد مطلب: ۳۷۴۴۹۷
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت