مردان سلبریتی که کچلی آن ها را خوش قیافه تر و موفق تر کرد

بسیاری از بازیگران موفق بدون داشتن سری پرمو به قله های هالیوود رسیده اند و اصلاً با همین ویژگی شان شناخته می شوند.

مردان سلبریتی که کچلی آن ها را خوش قیافه تر و موفق تر کرد

در ادامه از ستاره هایی خواهیم گفت که بعد از بی مو شدن هم ظاهر بهتری پیدا کردند و هم به موفقیت بیشتری رسیدند.

جیسون استاتهام

 

جیسون استاتهام به قدری با سر بی مویش شناخته می شود که وقتی او در سال ۲۰۰۵ در فیلم «هفت تیر» (Revolver) با گریمی مودار ظاهر شد، به مذاق طرفدارانش خوش نیامد.

آن ها حتی در شبکه های اجتماعی هم به این موضوع واکنش نشان دادند. کاربری نوشته بود: «کمتر چیزی در زندگی به نگران کنندگی جیسون استاتهام مودار است.» کاربر دیگری هم نوشته بود: «چیزی ترسناک تر از جیسون استاتهام با مو وجود ندارد.»

دواین جانسون

دواین جانسون یکی دیگر از سلبریتی هایی است که نداشتن مو تأثیر منفی ای بر محبوبیتش نداشته و برعکس، او حتی در سال ۲۰۱۶ به عنوان جذاب ترین مرد دنیا شناخته شد.

با این حال، این کشتی گیر سابق و بازیگر فعلی فاش کرده که کچلی برای او تصمیمی خودخواسته بود، نه به دلیل استعداد ژنتیکی.

بر اساس تصاویر موجود از جانسون، به نظر می رسد او این تصمیم را در اوایل دهه ی ۲۰۱۰ گرفت.

جانسون  در سال ۲۰۱۷ در توییتر در واکنش به عکسی که او را با موهای فر نشان می داد، نوشت: «دلیل کچلی من این نیست که کچل شدم.» او در ادامه توضیح داد که موهای او به گونه ای هستند که رسیدگی به آن ها دشوار است و به شوخی آن ها را با موهای لاماها مقایسه کرد.

بروس ویلیس

در حالی که برخی با کم پشت شدن موهایشان، رو به کاشت مو می آورند، کچل شدن بروس ویلیس با استقبال رو به رو شد، از سوی هم خودش و هم دیگران.

و اعتماد به نفس او در خصوص کچلی اش باید الهام بخش همه ی کسانی باشد که بی مویی شان باعث زیر سؤال رفتن ظاهرشان برای خودشان شده است.

موهای بروس ویلیس از زمان حضور او در سریال Moonlighting شروع به کم پشت شدن کرده بود. آن زمان او تنها ۳۰ سال داشت اما او به ظاهر جدیدش وفادار ماند.

معروف است که ویلیس در پشت صحنه ی فیلم چهارم «جان سخت» (Die Hard) گفته بود: «من یک مرد هستم و دخل هر کسی را که بگوید چون موهایم کم پشت است مرد نیستم، درمی آورم.»

وین دیزل

وین دیزل با نقشش در فیلم های «سریع و خشن» (Fast and the Furious) جایگاه خود را به عنوان یک قهرمان فیلم های اکشن تثبیت کرده است.

و وین دیزل یکی از سلبریتی هایی است که با سر بدون مو ظاهر بهتری دارد.

در حقیقت، بعد از وایرال شدن تکه ای از یکی از فیلم های قدیمی این بازیگر که او را با مو نشان می داد، طرفدارانش خیلی زود به این نتیجه رسیدند که ظاهر قبلی وین دیزل مناسب او نبود. این فیلم «مرا گناهکار بدان» نام دارد و محصول سال ۲۰۰۶ است.

کاربری نوشته بود: «همین الان وین دیزل را با مو دیدم و روانشناس لازم شدم.»

استنلی توچی

استنلی توچی از زمان به شهرت رسیدنش در دهه ی ۱۹۹۰، کاملاً بی مو بوده است.

او قبلاً در مصاحبه ای توضیح داده بود که چه شد که بعد از ریزش تدریجی موهایش تصمیم گرفت در سی و چند سالگی سر خود را به طور کامل بتراشد.

او در سال ۲۰۱۰ درباره ی این تصمیم گفت: «خب مدتی طول کشید تا این تصمیم را بگیرم چون همه ی موهایتان یک دفعه نمی ریزد. کچلی من از نوع مردانه ی کلاسیک بود که لزوماً چندان جذاب نیست. برای همین یک جایی به این نتیجه می رسید که باید موهایتان را فراموش کنید. فکر می کنم این اتفاق برای من در سی و چند سالگی افتاد.»

چنینگ تیتوم

بی مویی برای چنینگ تیتوم هرگز یک مانع نبوده است.

در سال ۲۰۱۲ او از سوی نشریه ی پیپل به عنوان جذاب ترین مرد دنیا شناخته شد، با اینکه موهایش را زده بود.

تیتوم نخستین بار در سال ۲۰۰۵ در فیلم «مربی کارتر» (Coach Carter) که اولین فیلم او بود، با این مدل مو ظاهر شد.

شهرت و بلندی موهای او زمانی بیشتر که او یک سال بعد در فیلم های «استپ آپ» (Step Up) و «این دختر همان مرد است» (She’s the Man) نقش آفرینی کرد.

وقتی در سال ۲۰۱۰ در فیلم «جان عزیز» (Dear John) بازی کرد، سرش پرمو بود، اما دوباره در سال ۲۰۱۲ در فیلم «مجیک مایک» (Magic Mike) آن را تراشید.

حالا بسیاری او را نماد جذابیت می دانند.

لارنس فیشبورن

لارنس فیشبون با داشتن چندین جایزه ی اِمی و یک همکاری با فرانسیس فورد کاپولا، به عنوان یکی از توانمندترین بازیگران نسل خود شناخته می شود.

او که سابقه ی نامزدی اسکار را هم دارد، با نقش مورفئوس در فیلم های «ماتریکس» (Matrix) به شهرت رسید.

بی مویی برای او با چنین کارنامه ی حرفه ای تحسین برانگیز هرگز یک مشکل نبوده است.

تری کروس

تری کروس، بازیکن سابق ورزش فوتبال آمریکایی و بازیگر و مجری فعلی با نقش هایش در سریال های کمدی «بروکلین ن- نه» (Brooklyn Nine-Nine) و «هم از کریس متنفرند» (Everybody Hates Chris) به محبوبیت زیادی دست یافت.

کریس که حالا کمدین و مجری ای پرطرفدار است، به طور حتم بی مویی برای او یک مانع نبوده است.

در سال ۲۰۱۶، جیمی کیمل، مجری مشهور، در برنامه ی خود از کروس پرسید که آیا این مدل مو انتخاب خودش بوده یا به دلیل ریزش مو.

کروس در پاسخ گفت که او در حقیقت کچل نیست و خودش هر روز موهایش را می تراشد.

او در ادامه توضیح داد: «هر وقت که موهایم بلند می شود مردم دیگر مرا نمی شناسند و از دیدنش واقعاً اذیت می شوند. برای همین تقریباً ۳۰ سال است که این شکلی هستم.»

پپ گواردیولا

پپ گواردیولا، سرمربی تیم منچستر سیتی، با سر بدون مو و ریش های خاکستری اش شناخته می شود.

با این حال، او در دوران جوانی که به عنوان بازیکن فوتبال فعالیت داشت، سر پرمویی داشت که ظاهر بسیار متفاوتی به او داده بود.

اینطور که گفته می شود او یک بار درباره ی ریزش موهایش به شوخی گفته بود که به این دلیل به تراشیدن کامل موهایش روی آورد که وسوسه نشود مثل بازیکنانش موهایش را مدل خروسی بزند.

منبع: روزیاتو
کد مطلب: ۳۷۴۷۷۲
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت