مهران رجبی: اگر تودل‌برو نبودم همه جا نبودم

بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: فکر می‌کنم اگر تو دل برو نبودم همه جا نبودم، چون دوستم دارند، همه جا دعوتم می‌کنند.

مهران رجبی: اگر تودل‌برو نبودم همه جا نبودم

مهران رجبی در گفت‌وگویی اظهار داشت: در هر جمعی بگو و بخند خوبی دارم، هیچ وقت تلخ نبودم. فکر می‌کنم اگر مهران رجبی تو دل برو نبود همه جا نبود. چون دوستش دارند و همه جا او را دعوت می‌کنند، تصورم این است و اصلا هم نمی‌خواهم شکسته‌نفسی کنم.

وی تصریح کرد: بگو بخند دارم، مگر این‌که دعوایی شود و رگ تلخی‌ام بیرون بزند. این را تهیه‌کننده‌ها و کارگردان‌ها می‌دانند و اگر سوال کنند همه را می‌گویم، اگر کسی را در فیلمی استفاده کرده‌اند ولی فضا را خراب کرده است دیگر از او استفاده نمی‌کنند؛ کارها را خوب انجام دادیم و یک بار هم پیش نیامده که در عمر بازیگری‌ام طلبم را از تهیه‌کننده‌ای با غُر زدن بگیرم.

دستمزدهایم معقول است

بازیگر ویلای ساحلی(کیانوش عیاری ۱۴۰۱) درباره دستمزدهایش گفت: دستمزدهایی که می‌گیرم خوب، استاندارد و معقول است، اما پیش آمده که دستمزدم از پروژه‌ای را بعد از دو و نیم سال گرفته‌ام. فقط شاید اگر مقداری دیر شود به تهیه‌کننده بگویم کار تو توهین‌آمیز است. بچه‌های ۶ساله هم اگر دعوا کنند بدتر از این را می‌گویند.

منبع: ایرنا
کد مطلب: ۳۷۴۸۱۹
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت