بازیگر خردسال فیلم خانه ابری محصول سال 1365 بعد از 38 سال/ تصاویر

مهسا کرامتی در سال 1387 با راما قویدل فرزند مرحوم امیر قویل که از کارگردانان با سابقه بود ازدواج کرد این دو در مرداد 94 صاحب یک فرزند پسر بنام امیرمانی شدند.

بازیگر خردسال فیلم خانه ابری محصول سال 1365 بعد از 38 سال/ تصاویر

مهسا کرامتی بازیگر سینما و تلویزیون ایران در سال ۱۳۶۰ در تهران متولد شد. وی دانش‌آموخته مدیریت بازرگانی است. وی بازیگری را در سال ۱۳۶۵ با بازی در فیلم «خانه ابری» آغاز کرد.

این بازیگر با بازی در سریال خط قرمز به شهرت رسید. مهسا کرامتی همسر راما قویدل و عروس امیر قویدل می‌باشد.

بیوگرافی مهسا کرامتی

مهسا کرامتی در سال 1387 با راما قویدل فرزند مرحوم امیر قویل که از کارگردانان با سابقه بود ازدواج کرد این دو در مرداد 94 صاحب یک فرزند پسر بنام امیرمانی شدند.

15

اولین حضور مهسا در فیلم تویی که نمی شناختمت بر میگردد، ان زمان تنها 6 سال داشت، سپس بعد از سالها و اتمام تحصیلات، دوره های بازیگری را در کانون سینماگران جوان گذراند. اولین حضور حرفه ای او در سینما بازی در فیلم محیا بود.

حضور در فیلم خانه ابری محصول 1365

خانه ابری فیلمی به کارگردانی و نویسندگی اکبر خواجویی ساختهٔ سال ۱۳۶۵ است. نرگس به تنهایی وظیفه نگهداری از سه فرزند خود را به عهده دارد.
شوهرش امیر که به دلیل اعتیاد چهار سال در زندان بوده آزاد می‌شود. زن ابتدا شوهر را نمی‌پذیرد، اما به دلیل علاقه فرزندانش به پدر فرصتی دیگر به او می‌دهد. امیر موفق نمی‌شود کاری پیدا کند. خسرو خان، رهبر یک شبکه قاچاق و توزیع مواد مخدر، که امیر به او بدهکار است، او را برای همکاری تحت فشار قرار می‌دهد.
 
امیر قصد دارد با فروش خانه بدهی اش را بپردازد، با مخالفت همسر و فرزندانش او از تصمیم خود پشیمان می‌شود و بر ضد خسرو خان می‌شود و به آغوش خانواده بازمی‌گردد.

16

شهرت مهسا کرامتی با سریال خط قرمز

اولین حضور حرفه ای او در سریال خط قرمز بود، این سریال باعث مشهور شدن تعدادی از بازیگران جوان شد که مهسا کرامتی هم جز این بازیگران در سال 1380 در چند هفته به شهرت رسید.

سینمایی های مهسا کرامتی

    محیا (اکبر خواجویی 1386)

    مصائب دوشیزه (مسعود اطیابی 1385)

    قدمگاه (1382)

    خانه ابری (1365)

فیلم تلویزیونی

    چیزی شبیه معجزه (حسن برزیده)

    سکوت خدا (راما قویدل)

مجموعه تلویزیونی مهسا کرامتی

    خط قرمز (81–1380 قاسم جعفری)

    بازی پنهان

    شب آفتابی (1380)

    شهریار (1386)

    مرگ تدریجی یک رؤیا (1387)

    روز دیگر

    قرارگاه مسکونی (سید جواد رضویان 1387)

    رؤیای گنجشک ها (راما قویدل 1391)

عکس های جدید

17

18

 

19

منبع: چشمک
کد مطلب: ۳۷۴۸۲۱
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت