فهیمه سریال پایتخت پس از سالها با همسر و دخترش

​نسرین نصرتی با بازی در نقش فهمیه در سریال پایتخت به شدت محبوب شد و به شهرت رسید، حضور وی از فصل دوم این مجموعه شروع شد و تا آخرین فصل ادامه داشت.

فهیمه سریال پایتخت پس از سالها با همسر و دخترش

نسرین نصرتی در سال ۱۳۸۲ با فیلم شهر زیبا به کارگردانی اصغر فرهادی وارد سینما شد و در سال بعد با بازی در سریال روشنی‌های شهر به کارگردانی مسعود کرامتی، به تلویزیون راه پیدا کرد. او با بازی در نقش «فهیمه» در سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم به شهرت رسید.

1760677_989

 حضورش در عرصه بازیگری به صورت کاملا اتفاقی صورت گرفت؛ به پیشنهاد یکی از دوستانش از سال ۸۰ بعنوان منشی صحنه وارد تئاتر شد در یکی از روزها در نبود بازیگر آن نقش، بجای وی بازی کرد و مورد اقبال قرار گرفت و همینطور برای بازی در یک نمایش از او دعوت کردند که موجب تغییر سرنوشت وی شد.

1760679_183

بعد از چندین سال تست دادن، در نهایت در دفتر بازیگری سیروس الوند با انتخاب دستیار وی برزو نیک نژاد به سریال تا ثریا سیروس مقدم در سال ۱۳۹۰ معرفی شد و در آن بازی کرد. نسرین نصرتی با بازی در نقش فهمیه در سریال پایتخت به شدت محبوب شد و به شهرت رسید، حضور وی از فصل دوم این مجموعه شروع شد و تا آخرین فصل ادامه دارد.

فهیمه معمولی با بازی نسرین نصرتی دختر پنجعلی معمولی، خواهر نقی و تقی معمولی، همسر بهبود فریبا، مادر بهتاش و بهروز و آرایشگر زنان است. تیکه کلام او «چقدر بدبختم من» و خطاب قرار دادن دیگران با عنوان «آقا» و «خانوم» است. او همچنین وقتی که می‌ترسد کلمه ووویی را می‌گوید.

تصویر نسرین نصرتی با مجموعه کمدی پایتخت و شخصیت بامزه‌اش در این مجموعه در ذهن مخاطبان نقش بسته است، اما کاراکتر پروین فرشباف سریال بی‌گناه، شخصیتی جدی ا‌ست و چالش‌های جدیدی برای این بازیگر به همراه داشته است.

1760680_775

پروین مادری دلسوز و نگران است که فرزندان جوان خود را درک نمی‌کند و نمی‌تواند به واسطه رفاقت با آن‌ها اعتمادشان را جلب کند، بنابراین نمی‌تواند به فرزندانش نزدیک شود و از حل مشکلات‌شان عاجز است. همین مسئله او را تبدیل به کاراکتری عصبی کرده است.

نسرین نصرتی در نقش این شخصیت، بازی خوبی داشته و موفق شده آن احساس عجز و نگرانی‌های مادرانه‌اش را در حرکات و چهره بی‌قرار خود به نمایش بگذارد. به همین دلیل، مخاطب کاملا احساسات او را درک می‌کند و رفتارهای پروین نیز برایش قابل باور است. این بازیگر در ایفای نقش خود گرفتار اغراق نشده و به خوبی در جلد مادری دلسوز و عصبی فرو رفته است.

نسرین نصرتی که متولد ۱۳۵۵ در تهران است در سال ۱۳۸۸ با سام پاک پیکار ازدواج کرد، آشنایی اش در یک مهمانی خانوادگی شروع شد و بعد از ۱۰ سال ارتباط در نهایت به خواستگاری و ازدواج ختم شد.

این زوج در آبان سال ۹۵ صاحب یک دختر بنام سوفی شدند.

منبع: منیبان
کد مطلب: ۳۷۴۹۴۳
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت