«بی‌بدن» تهدید به شکایت شد

خانواده پسر متهم به قتل از سازندگان فیلم «بی‌بدن» خواسته‌اند که اگر برخی سکانس‌های ملتهب «بی‌بدن» را حذف نکنند، پیگیری حقوقی را در دستور کار قرار داده و حتی ممکن است حکم توقیف فیلم را بگیرند.

«بی‌بدن» تهدید به شکایت شد

به تازگی برخی رسانه ها گزارش داده اند که خانواده پسر متهم به قتل از سازندگان فیلم خواسته‌اند که اگر برخی سکانس‌های ملتهب «بی‌بدن» را حذف نکنند، پیگیری حقوقی را در دستور کار قرار داده و حتی ممکن است حکم توقیف فیلم را بگیرند.

کم شدن تدریجی سانس‌های فیلم «بی‌بدن» در برخی پردیس‌های سینمایی و جایگزینی با برخی آثار کم‌خطرتر، این ظن را تقویت می‌کند که گردانندگان اکران هم قصد دارند بی سروصدا، «بی بدن» را محدود و در نهایت از اکران حذف کنند.

با این حال آنچه از اقبال عمومی پیش‌روست اینکه «بی‌بدن» با وجود محدودیتها، نه فقط در تهران بلکه در شهرستان‌ها هم گزینه اصلی بسیاری از مخاطبان جدی سینماها برای فیلم دیدن بوده و حتی برخی دستفروشان هم دی‌وی‌دی‌های خالی را به اسم این فیلم به علاقمندان می‌فروشند!

باید منتظر ماند و دید بالاخره سرنوشت «بی بدن» به کجا خواهد انجامید و این فیلم با بازی الناز شاکردوست خواهد توانست سر سلامت اکران خود را به پایان برساند؟

 

منبع: خبر آنلاین
کد مطلب: ۳۷۴۹۷۴
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت