استایل خاص و تابستانی سانیا سالاری بازیگر سریال دلدادگان

سانیا سالاری فارغ التحصیل رشته تدوین است و فعالیت هنری خود را از تئاتر اغاز نمود. وی در سریال دلدادگان نقش ارغوان را ایفا کرد.

استایل خاص و تابستانی سانیا سالاری بازیگر سریال دلدادگان

سانیا سالاری فارغ التحصیل لیسانس رشته تدوین است. او فعالیت هنری خود را از تئاتر و با افراد صاحب نامی شروع کرد و با بازی در سریال دلدادگان شناخته شده و به شهرت رسید.

بیوگرافی سانیا سالاری

سانیا سالاری بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون، متولد ۲۰ تیر ماه ۱۳۶۸ است. پدر مرحومش (وکیل) و اهل بیرجند و مادرش اهل آبادان بوده و پدر مادرش سوریه ای و مادربزرگش لبنانی می باشد. سانیا سالاری تنها یک خواهر دارد و تا 2 سالگی بوشهر بودند، سپس به مشهد نقل مکان کردند و نزدیک به 12 سال در این شهر زندگی کردند سپس به گرگان رفتند تا اینکه سانیا سالاری دانشگاه قبول شد وبه تهران آمد. سانیا سالاری تاکنون ازدواج نکرده و مجرد می باشد و عکسهای منتشر شده با عنوان همسر سانیا سالاری، صحت ندارند.

فعالیت های هنری

سانیا سالاری فارغ التحصیل رشته تدوین است و فعالیت هنری خود را از تئاتر اغاز نمود. وی در سریال دلدادگان نقش ارغوان را ایفا کرد. می توان گفت که او با این سریال به دنیای هنر معرفی و دارای شهرت شد. این بازیگر بعدها با منوچهر هادی کارگردان سریال دلدادگان در چند سریال دیگر هم بازی کرد و حتی وارد شبکه خانگی شد. خانم سالاری در نمایش هایی چون مجلس ضربت خوردن ، نام تمام مادران ، فیلم تئاتر آینه های روبرو ، لیلا و چند مسافر اثری از محمد رحمانیان حضور داشته است.

444

سانیا سالاری در تئاتر

سانیا سالاری در نمایش مجلس ضربت زدن به کارگردانی بهرام بیضایی یکی از سخت ترین نقش های زندگی اش را ایفا کرد و در قالب دو شخصیت نویسنده و قطام جلوی دوربین رفت و با وجود اینکه اولین تجربه بازیگری اش بود به خوبی توانست از عهده این نقش برآید.

 درسریال دلدادگان

وی بازیگری را در کلاسهای مهتاب نصرپور آموخت و در چند نمایش در کنار بزرگان تئاتر به ایفای نقش پرداخت. اولین حضور سانیا سالاری در تلویزیون، حضور در سریال دلدادگان است.

سریال دلدادگان ساخته منوچهر هادی یک ملودرام خانوادگی است که در دو فصل گذشته و حال، داستان رویارویی دو خانواده را نشان می دهد که قربانیانش، فرزندان آن خانواده ها هستند. آدم های این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه های داستان این سریال است.

وی درباره حضورش در سریال دلدادگان می گوید: قبل از حضورم در این نمایش در چند مراسم نمایش نامه خوانی منجمله مجلس ضربت زدن با محمد رحمانیان همکاری داشتم. پدیده جمال ها دستیار محمد رحمانیان با من تماس گرفت و بعد از رفتن به دفتروملاقات با محمد رحمانیان متوجه شدم من را برای بازی درنقش قطام در نظر گرفته اند و کلی خوشحال شدم.​

حضور در نمایشی که نویسنده اش بهرام بیضایی و کارگردانش محمد رحمانیان است برای من در حکم یک چالش بزرگ بود .خیلی از بازیگران بزرگ تئاتر ما آرزو دارند در چنین نمایشی بازی کنند و این حضور برایم ضمن هیجان آمیز بودنش یک ماجراجویی بزرگی است.

در همین نمایش بود که یک شب آقا منوچهر هادی برای دیدن نمایش رفته بود و از بازی درخشان سانیا سالاری بسیار شگفت زده شد و همان شب به او گفت که حتما در آینده با یک دیگر کار خواهیم کرد که قسمت شد آقا هادی در سریال دلدادگان که قبل از این به نام پا های بیقرار معروف شده بود بازی کند.

سانیا سالاری در گیسو

گیسو یا عاشقانه 2 یک سریال در ژانر خانوادگی، درام و عاشقانه به کارگردانی منوچهر هادی است که یک داستان معمایی را با رویکردی اجتماعی به تصویر می‌کشد. سانیا سالاری در این سریال نمایش خانگی نقش نازی را کنار بازیگرانی چون محمدرضا گلزار، ساره بیات، هانیه توسلی با هنرمندی مسعود رایگان، شمسی فضل الهی، علیرضا زمانی نسب، آزاده ریاضی، حضور حسین یاری، هومن سیدی ایفا کرده است.

استایل خاص سانیا سالاری

445

447

 

448

 
منبع: چشمک
کد مطلب: ۳۷۵۶۱۹
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت