در صورت افزایش منابع در حساب‌های ریالی

مشتریان بانک صادرات ایران از «پنجره» جایزه می‌گیرند

دو هزار و ١٥٧ مشتری بانک صادرات ایران به ازای هر ٥ درصد رشد منابع در هر ماه طی سه دوره‌ چهارماهه در قالب طرح «پنجره» باشگاه مشتریان این بانک از مجموع بیش از ٣٧ میلیارد ریال جوایز نقدی متنوع ٥ تا 300 میلیون ریالی به قید قرعه بهره‌مند خواهند شد.

مشتریان حقیقی عضو و غیرعضو باشگاه مشتریان در صورت افزایش منابع خود در تمامی حساب‌های ریالی بر مبنای هر ٥ درصد رشد منابع در هر ماه امتیاز دریافت خواهند کرد و با احتساب میانگین سه ماهه منابع و کسب امتیاز، جوایز ارزنده نقدی بین ٥ تا 300 میلیون ریال به ارزش مجموع هر دوره بیش از ١٢ میلیارد ریال دریافت می‌کنند که با احتساب برگزاری سه دوره چهار ماهه این طرح مجموع جوایز درنظر گرفته شده برای دو هزار و ١٥٧ برنده خوش‌شانس از ٣٧ میلیارد ریال فراتر می‌رود.
طرح «پنجره باشگاه مشتریان» بانک صادرات ایران با شعار «با داشتن هر ٥ درصد رشد منابع، پنجره‌ای از جوایز ارزنده به سوی خود بگشایید»، به منظور تخصیص بهینه منابع و ارتقای پشتوانه منابع برای اجرایی کردن سند برنامه عملیاتی سال ١٤٠٠ و حمایت از تولید در سه دوره چهار ماهه از ابتدای تیرماه سال جاری آغاز شده و تا پایان خرداد ماه سال ١٤٠١ ادامه خواهد یافت. در هر دوره ٤ ماهه این طرح از میان مشتریان یک تا ١٠ ستاره بانک پس از کسب امتیاز لازم (حداقل 400 امتیاز) و دارا بودن حداقل ٥٠٠ هزار ریال معدل موجودی، به قید قرعه ١٢ میلیارد و ٣٦٠ میلیون ریال جوایز نقدی به ٧١٩ برنده تعلق می‌گیرد.
در این طرح مشتریان متناسب با هر پنج درصد رشد منابع در هر ماه از بازه زمانی ٤ ماهه طرح، ١٠٠ امتیاز کسب خواهند کرد و در صورت عضویت در سامانه باشگاه مشتریان بانک صادرات ایران به نشانی: https://club.bsi.ir، ١٠٠ امتیاز تشویقی دریافت خواهند کرد و در نهایت مشتریان دارنده بیشترین امتیاز از شانس بیشتری برای برنده شدن در قرعه‌کشی برخوردار خواهند بود. شرکت‌کنندگان در صورتی که در هر دوره برنده نشوند، امتیاز آنها به دوره بعدی افزوده خواهد شد.
در قالب این طرح در هر دوره جوایز متنوع نقدی شامل ١٦٠ جایزه ٥ میلیون ریالی ، ١٤٠ جایزه هشت میلیون ریالی، ١٠٠ جایزه ١٠ میلیون ریالی، ٩٠ جایزه ١٥ میلیون ریالی، ٨٠ جایزه ٢٠ میلیون ریالی، ٦٣ جایزه ٣٠ میلیون ریالی، ٦٠ جایزه ٤٠ میلیون ریالی، ٢٠ جایزه ٥٠ میلیون ریالی، سه جایزه ١٠٠ میلیون ریالی و ٣ جایزه 300 میلیون ریالی به ترتیب برای مشتریان خوش‌شانس بانک صادرات ایران از طریق قرعه‌کشی در نظر گرفته شده است.
مجموع جوایز دو هزار و ١٥٧ برنده خوش‌شانس سه دوره این طرح بالغ بر ٣٧ میلیارد ریال است.

منبع:روابط‌عمومی بانک صادرات ایران

کد مطلب: ۳۵۳۱۸۳
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت

پیشنهاد سردبیر