شعبه لندن رستوران نصرت؛ مک دونالد ثروتمندان

شعبه لندن رستوران نصرت کاملا «غیر اخلاقی» عمل می‌کند. نصرت در ماه سپتامبر آن شعبه را افتتاح کرد و به سرعت توجه گسترده‌ای را به خود به دلیل قیمت‌های بالای منوی رستوران‌اش جلب کرد. گفته شده مشتریان آن رستوران برای استیک و سیب زمینی سرخ شده صورتحساب ۸۵۰ دلاری پرداخت کرده‌اند.

 یکی از کارکنان سابق شعبه لندن رستوران تحت مالکیت «نصرت گوکچه» سرآشپز معروف ترک که در پختن استیک مهارت دارد می‌گوید آن شعبه شبیه «مک دونالدی برای افراد ثروتمند» است و سیب زمینی سرخ شده منجمد در آن سرو می‌شود.

 این فرد با نام «گوئیلرمو پرز» به «دیلی میل» می‌گوید شعبه لندن رستوران نصرت کاملا «غیر اخلاقی» عمل می‌کند. نصرت در ماه سپتامبر آن شعبه را افتتاح کرد و به سرعت توجه گسترده‌ای را به خود به دلیل قیمت‌های بالای منوی رستوران‌اش جلب کرد.

گفته شده مشتریان آن رستوران برای استیک و سیب زمینی سرخ شده صورتحساب ۸۵۰ دلاری پرداخت کرده‌اند.

او می‌گوید نوع مواد مورد استفاده و هم چنین قیمت بسیار بالای آیتم‌های رستوران نصرت عملی غیر اخلاقی است. او می‌گوید برای بطری‌های شراب به ارزش ۱۰۰۰ پوند یا ۱۴۰۰ دلار مشتریان مجبور به پرداخت ۳ هزار پوند یا در جدود ۴ هزار دلار در رستوران نصرت هستند.

هم چنین، مشتریان برای یک قوطی نوشیدنی انرژی زای ردبول باید ۱۵ دلار پرداخت کنند. برخی از کاربران در توئیتر قیمت بالای منوی آن رستوران را نوعی «اخاذی» از مشتری قلمداد کردند.

نصرت برای نخستین بار در سال ۲۰۱۷ میلادی در رسانه‌های اجتماعی نام‌اش بر سر زبان‌ها افتاد. شعبه رستوران او در نایتس بریج در لندن در سپتامبر گذشته افتتاح شد.

پرز به «دیلی میل» می‌گوید: «روزی یک کیسه بزرگ سیب زمینی یخ زده آماده را خریدم و با خود گفتم: « واقعا این چیزی است که ما برای مشتریان سرو می‌کنیم؟ و سپس به من گفتند سس مایونز هاینز و سس کچاپ را نیز از مغازه بخرم.»

پرز می‌گوید ۳۰ساله و اهل مادرید است. او می گوید به دلیل خوردن آووکادو در یک شیفت کاری اخراج شد. او می‌گوید کارکنان رستوران نصرت اجازه نداشتند پس از ساعت ۵:۳۰ عصر غذا بخورند.

او می‌گوید به او گفته شد که از فردا دیگر سر کار نیاید. او می‌افزاید برای توجیه اخراج‌اش به او گفته شد که شراب کافی نفروخته است. با وجود انتقاد‌های مطرح شده، رستوران‌های زنجیره‌ای نصرت کماکان محبوبیت خود را در بین افراد مشهور حفظ کرده‌اند. چهره‌هایی از جمله «دیوید بکهام» فوتبالیست مشهور عکس‌های اینستاگرامی خود را در کنار گوکچه در رستوران‌های او منتشر کرده‌اند.

منبع: فرارو
کد مطلب: ۳۵۷۹۳۸
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت