وایرال شدن چهره همسر مسی پس از هو شدن لئو+عکس

در بازی پی اس جی و بوردو، هواداران تیم پاریسی خشم خود را از حذف از لیگ قهرمانان اروپا مقابل رئال مادرید را بروز دادند و لیونل مسی ستاره آرژانتینی تیمشان را به شدت هو کردند.

 آنتونلا روکوتزو همسر مسی که یکی از تماشاگران بازی بود، از روی سکو‌ها بازی را دنبال می‌کرد که تصویر واکنش وی به هو شدن لئو به شدت در شبکه‌های اجتماعی وایرال شده و مورد توجه قرار گرفته است. همسر لئو که تا کنون در دوران فوتبال این بازیکن ندیده بود که او توسط هواداری هو شود، کاملا شوکه و ناراحت به نظر می‌رسید و چهره اش طوری بود که انگار قصد گریه کردن را دارد و از سویی آنتونلا در یکی از تصاویر هم لب خود را گاز گرفته بود که معمولا در روانشناسی این حالت مربوط به فردی است که قصد کنترل آرامش خود را دارد.

مسی در دو بازی پی اس جی مقابل رئال مادرید نمایش ضعیفی داشت و خراب کردن پنالتی او در دور رفت قطعا یکی از عوامل اصلی حذف پاریسی‌ها از یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بود. لئو در اولین فصل خود در خارج از بارسلونا نتوانسته آن طور که باید و شاید بدرخشد و به تازگی شایعاتی هم در مورد تمایلش به بازگشت به نیوکمپ در پایان فصل مطرح شده است.

 

چهره همسر مسی پس از هو شدن لئو

کد مطلب: ۳۵۸۲۱۱
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت