ببینید | رپ‌خوانی عضو مجلس ایالتی تگزاس در حمایت از مردم اوکراین!

ویدئویی از یک کمدین آمریکایی که درباره کشتن پوتین در جلسه شورای شهر پلینو در تگزاس رپ خوانی می‌کند، در فضای مجازی پربازدید شده است.

در جلسه شورای شهر تگزاس غیرمحتمل‌ترین واکنش به حمله روسیه به اوکراین اتفاق افتاد و یک کمدین با رپ در مورد کشتن پوتین جملاتی بیان کرد.

 

به گزارش فرارو، الکس استاین، که بیشتر به عنوان کمدین اینترنتی شناخته می‌شود، جلسه شورای شهر پلینو در ایالت تگزاس آمریکا را با اشعاری ضد پوتین برای اعضای شورا داغ کرد.

 

الکس استین در حالی که کت و شلوار به تن داشت و در انتها کتش را درآورد و به زمین انداخت درباره روسیه، اوکراین و کووید-۱۹ رپ خوانی کرد. درحالی‌که مقامات منتخب با ناباوری تماشا می‌کردند.

 

ویدئویی از اجرای این مرد آمریکایی، که اشعار آن شامل "گلوله در مغز پوتین" و ... در سایت‌های مختلف و رسانه‌های اجتماعی منتشر شده است. این کلیپ تنها در توییتر بیش از ۷.۳ میلیون بازدید داشته است.

 

الکس استین یک کمدین، یوتیوبر، ستاره رسانه‌های اجتماعی اهل دالاس است. الکس علاوه بر فعالیت کمدی خود در شبکه‌های اجتماعی، در تلویزیون نیز فعالیت داشته است.

 

پس از اینکه این ویدئو در فضای مجازی پخش شد، الکس گفت که این اجرا ۱۰۰ درصد طنز است، واقعا نمی‌خواهم پوتین را بکشم - من یک گیاهخوار هستم -، اما فکر می‌کنم ما باید کمی دیپلماسی داشته باشیم.

 

الکس همچنین فاش کرد که وقتی کار کمدی نمی‌کند به عنوان فروشنده ماشین کار می‌کند.

 

 

 

 

منبع: فرارو
کد مطلب: ۳۵۸۳۹۰
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت