مواد تشکیل دهنده ژل نورامیس

خرید ژل نورامیس در چند سال اخیر بسیارزیاد شده است. ژل نورامیس از معتبرترین فیلرهای پوستی بر پایه هیالورونیک اسید است که توسط شرکت مدیتوکس کره جنوبی تولید و صادر می‌شود.

کاربرد اصلی ژل neuramis، جلوگیری و از بین بردن چین و چروک های پوستی و حجم دادن به پوست است. افزایش سن باعث کاهش هیالورونیک اسید در پوست می‌شود. این امر در ابتدا باعث ایجاد چین و چروک‌های سطحی شده ولی به مرور عمیق‌تر شده و پوست افتادگی پیدا می‌کند.

برای پیشگیری از چین و چروک‌های عمیق و افتادگی پوست، بهترین روش افزایش میزان هیالورونیک اسید پوست است. از آنجایی که با تزریق مستقیم هیالورونیک اسید سریعا تجزیه و جذب می‌شود، روی پوست اثر چندانی ندارد. ژل نورامیس محصولی است که با استفاده از مکانیزم اتصال متقاطع، باعث اثرگذاری و افزایش ماندگاری این اسید در پوست می‌شود.

ماده اصلی  تشکیل‌دهنده ژل نورامیس

ماده اصلی تشکیل‌دهنده ژل نورامیس، هیالورونیک اسید است. این ماده امنیت بسیار بالایی دارد؛ خرید ژل نورامیس به شدت توصیه شده است چرا که از بدن خود انسان تامین می‌شود. برای تولید ژل نورامیس از تکنولوژی shape  استفاده شده است. این تکنولوژی منحصر به فرد بوده و باعث پایداری پیوندهای متقاطع شده، کراس لینکر BDDE به حداقل میزان ممکن می‌رسد و خالص‌سازی محصول تشدید می‌شود.

ژل نورامیس یا فیلر neuramis، دوفازی از نوع هیالورونیک اسید است که همراه 3 درصد لیدوکائین، جهت کاهش درد تزریق، تهیه شده است. این فیلر به دلیل تکنولوژی تقویت تخلیص هیالورونیک اسید، اتصالات متقاطع دو قسمتی خاصی را تشکیل می‌دهد که به دوام و طول عمر آن کمک می‌کند.

علاوه بر همه این موارد، لازم است در هنگام خرید ژل نورامیس به این نکته توجه کنید که این ژل به وسیله سرنگ‌های ظریف ۲۷ جی و ۳۰ جی، ولی با ضخامت درونی زیاد تزریق می‌شوند. این امر سبب شده تا درد تزریق به میزان چشم‌گیری کاسته شود. ژل نورامیس ضامن نتایج طولانی مدت و ایمن خواهد بود.

ژل نورامیس برای گردن هم استفاده می‌شود؟

ژل نورامیس به عنوان یک درمان ضد پیری ایمن و ملایم برای جوانسازی گردن نیز استفاده می‌شود. این ژل حجم از دست رفته در چین‌های گردن را به آن باز می‌گرداند. استفاده از این فیلر برای ناحیه گردن بسیار متداول است. و پس از یک دوره استفاده، خطوط ظریف و عمیق این ناحیه را کاهش می‌دهد. استفاده از فیلر ظاهری طبیعی و تازه به گردن می‌دهد.

ژل نورامیس دیپ چیست؟

ژل نورامیس دیپ حاوی 20 میلی‌گرم بر میلی‌لیتر هیالورونیک اسید به علاوه کراس لینک بای فازی است. اندازه ذرات تشکیل دهنده آن متوسط بوده و بیشتر برای رفع خطوط متوسط تا عمیق پوست توصیه می‌گردد. فیلر نورامیس از سوی متخصصان پوست برای چین‌های گلابلار، برجسته‌سازی لب‌ها و خطوط اطراف دهان و لب استفاده می‌شود.

خرید ژل نورامیس جهت درمان چین و چروک‌های عمقی و کانتور پوست صورت و گردن توسط پزشک متخصص انجام می‌شود. این ژل بر خلاف ژل نورامیس معمولی، لیدوکایین ندارد و در قسمت میانی درم تزریق می‌شود. در نتیجه برای خطوط ناحیه گوش و گونه نیز کاربرد دارد.

ژل نورامیس 2

کیفیت ژل نورامیس

هیالورونیک اسید موجود در در ژل نورامیس از بدن خود انسان تامین می‌شود. در نتیجه این موضوع امنیت صد‌ درصدی آن را تایید می‌کند. زمان ماندگاری فیلرها بیشتر به محل تزریق بستگی دارد و فرد به فرد متفاوت است. با این حال به دلیل کیفیت بالا این ژل تقریبا تا 12 ماه ماندگاری دارد. در ادامه به محاسن این ژل بیشتر می‌پردازیم:

 •  معمولا نتیجه آن زودهنگام بوده و بعد از تزریق قابل مشاهده است.
 • ایمنی ژل نورامیس 2 برابر محصولات مشابه می‌باشد.
 • هنگام تزریق نورامیس، احتیاجی به تست ابتدایی برای مشخص‌شدن اثرات آلرژی زا پوست نیست.
 • اسید هیالورونیک آن غیرحیوانی بوده و از طریق تخمیر میکروبی به دست آمده است.
 • ژل نورامیس با استفاده از سوزن‌های ظریف ۲۷ جی و ۳۰ جی، تزریق می‌شود. این امر تزریقی راحت، سریع و بدون درد و ناراحتی برای بیماران فراهم می‌سازد.
 • منبع تخمیر غیر حیوانی و بیولوژیک کیفیت آن را تضمین می‌کند.
 • عدم وجود ناخالصی‌های حیوانی و خلوص بالای ذرات ژل در محصولات مشابه دیده نمی‌شود.
 • بدون خطر انتقال بیماری‌های حیوانی
 • ژل‌های نورامیس از مجوز سلامت و ایمنی، گواهینامه تایید سازمان غذا و داروی آمریکا و تاییده ایزو 9001 برخوردار است.
 • کیفیت این ژل از استاندارد فارماکوپه ژاپن و اروپا بالاتر است.
 • مکانیزم الحاق مولکولی دوفازی ژل neuramis، اثربخشی و پایداری ماندگار آنرا تایید می‌کند.
 • این فیلر بدون عوارض جانبی جدی است و با فرمولاسیونی طبیعی تهیه و ایجاد شده است.
کد مطلب: ۳۵۹۷۳۹
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت