نویسنده «چطور شوهرتان را بکشید» به جرم قتل همسرش زندانی شد

یک نویسنده آمریکایی که مقاله‌ای با عنوان «چطور شوهرتان را بکشید» نوشته بود، به اتهام قتل همسرش به حبس ابد محکوم شد.

 نانسی کرمپتون بروفی ۷۱ ساله با استفاده از اسلحه‌ای که از سایت ای بِی/eBay خریده بود شوهرش را کشت تا صدها هزار دلار پول بیمه عمر او را به جیب بزند.

این اسلحه که بروفی مدعی است برای تحقیقات مربوط به رمان جدیدش خریده است، هیچوقت پیدا نشد.

جسد دانیل بروفی، آشپز، ماه ژوئن سال ۲۰۱۸ در یکی از کلاس‌های موسسه آشپزی که در آن مشغول به کار بود، درحالی پیدا شد که تصاویر دوربین های مدار بسته همسرش را در حال رانندگی در منطقه نشان می‌داد.

این نویسنده که مجموعه اشتباه هیچوقت تا این اندازه حس درست بودن نداشته است از او شامل رمان‌هایی چون شوهر اشتباهی و معشوقه اشتباهی است، مدعی است به خاطر ندارد در اطراف این موسسه حضور پیدا کرده باشد اگر هم در محله رویت شده است احتمالا قصد داشته برای رمان جدیدش از چیزی الهام بگیرد.

نانسی کرمپتون بروفی ۷۱ ساله با استفاده از اسلحه‌ای که از سایت ای بِی/eBay خریده بود شوهرش را کشت تا صدها هزار دلار پول بیمه عمر او را به جیب بزند

کرمپتون بروفی مدعی است دلیلی برای کشتن شوهرش نداشته اما وی در مقاله چطور شوهرتان را بکشید، که هنوز در اینترنت موجود است، با جزئیات فراوان به روش‌ها و انگیزهای مختلف برای کشتن همسر نامطلوب اشاره کرده است.

در مقاله مذکور به خواننده پیشنهاد شده برای این کار از سلاح گرم استفاده کند: هرچند اسلحه‌ها پرسروصدا هستند، کثیف کاری داشته و به مهارت نیاز دارند.

در بخش دیگری از این مقاله آمده است: چیزی که درباره قتل می‌دانم این است که همه ما وقتی به اندازه کافی تحت فشار قرار بگیریم توان این کار را در خودمان داریم.

به گفته قاضی پرونده، بروفی پس از ۲۵ سال می‌تواند درخواست عفو مشروط دهد.

منبع: ایرنا
کد مطلب: ۳۶۰۳۸۰
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت