تجهیز سالن کنفرانس چه اهمیتی دارد؟

تجهیز سالن کنفرانس از موارد مهم وحائز اهمیت برای هر شرکت ، ارگان و یا نهاد های دولتی و خصوصی می باشد، چرا که تمامی قرار های کاری مهم و تصمیم گیری های آینده ساز در سالن کنفرانس یا همان اتاق جلسات اتفاق می افتد.

 زمانیکه ما نیاز به تقویت صدا، ضبط صدا، ضبط تصاویر ویدئویی و از همه مهم تر آرشیو و مستند سازی جلسات، رای گیری، ترجمه همزمان، تشخیص صدا، انتقال صوت و تصویر داریم باید به فکر تجهیز سالن کنفرانس برای شرکت یا مجموعه خود باشیم، لازم به ذکر است که تجهیز سالن کنفرانس می تواند ضمن فراهم کردن یک محیط حرفه ای و ایجاد زمینه ای عالی برای یک جلسه، تأثیر خوبی بر روی مذاکره و روند کاری شما داشته باشد ، البته مراحل تجهیز سالن کنفرانس و همچنین استفاده از محصولات مناسب و سازگار با یکدیگر و متناسب با بودجه مدنظر از موارد مهمی است که حتما باید به آن توجه کنید تا بتوانید به نتیجه دلخواهتان دست پیدا کنید، شرکت آوا تدبیر با اطلاع کامل از این موضوع و همچنین استفاده از متخصصین خبره در این زمینه دغدغه و نگرانی کارفرمایان عزیز برای تجهیز و داشتن یک سالن کنفرانس استاندارد متناسب با بودجه شان را بر طرف کرده است.

مزیت های تجهیز سالن کنفرانس

 

سالن های اختصاصی کنفرانس می تواند با فراهم کردن محیطی رسمی و حرفه ای زمینه ای عالی برای برگزاری یک جلسه کاری مهم باشد تا جایی که بتواند تأثیر به یاد ماندنی از بیزینس شما به جا بگذارد. شاید تا به حال به این مورد رسیده باشید که چه نکته های منفی میتواند در برگزاری جلسه در یک مکان عمومی وجود داشته باشد، اما اگر ما از سالن کنفرانس اختصاصی خود استفاده کنیم چطور؟ در دنیای امروزی و عصر جدید سالن های کنفرانس از شکل قدیمی خود خارج شده اند و با پیشرفت تکنولوژی و پدید آمدن سیستم های قدرتمند دیجیتال تمامی کارفرمایان به سمت سیستم های دیجیتال و کنترل مرکزی روی آورده اند.موارد مهمی که برای کارفرمایان و افرادی که تصمیم به تجهیز سالن کنفرانس میگیرند این است که بتوانند مستندسازی سازی درستی از جلسه شان داشته باشند ، در کاربری و استفاده از سیستم کنفرانس بتوانند به راحتی عمل کنند و قابلیت ارتباط همزمان با نقاط مدنظرشان را داشته باشند. تمامی نکاتی که ذکر کردیم نیازمند تجهیزات خاص در زمینه صدا ، تصویر ، شبکه ، نور و …. میباشد که در ادامه مطلب به بررسی هر یک از این موارد و ضرورت وجود آنها برای تجهیز سالن کنفرانس استاندارد میپردازیم.

سیستم کنفرانس آنالوگ

سیستم های آنالوگ کنفرانس در حقیقت تنها می‌توانند مهم ترین و اصلی ترین وظیفه سیستم کنفرانس که پخش صدا در سالن و مدیریت جلسه می شود را انجام دهد، سیستم های کنفرانس آنالوگ به کامپیوتر متصل نمی شوند و امکانات کاربردی مانند اتصال دوربین ( اتوترکینگ) و سیستم رای گیری یا حضور و غیاب و … را ندارند و فقط برای انتقال صدا از میکروفون ها به بلندگو ها استفاده می شوند. البته در حال حاضر با پیشرفت چشم گیر تکنولوژی سیستم های کنفرانس آنالوگ کمتر مورد استقبال کاربران و کارفرمایان قرار گرفته است و اغلب از سیستم های کنفرانس دیجیتال برای تجهیز سالن کنفرانس استفاده می شود که کارایی و امکانات منحصر به فرد به روز تر و کاربردی تر را ارائه می دهند.

سالن کنفرانس

سیستم کنفرانس دیجیتال

سیستم کنفرانس دیجیتال نسل جدید سیستم های کنفرانس به شمار می آید که به کاربران امکانات و قابلیت های منحصر به فردی را از جمله : سیستم رای‌گیری، ترجمه همزمان و سیستم اتوترکینگ بهره می‌برد. اتوترکینگ به قابلیتی گفته می‌شود که در آن هنگام دریافت صدا از هر میکروفون، سیستم کنفرانس به صورت خودکار اقدام به تصویربرداری از آن فرد خواهد کرد، در ادامه به بررسی کامل تر از اتوترکینگ خواهیم پرداخت ، در حال حاضر سیستم های کنفرانس دیجیتال به دلیل امکانات و قابلیت های کاربردی در اتاق جلسات یکی از اولین گزینه های کارفرمایان برای انتخاب میباشند و سیستم های کنفرانس آنالوگ جای خودشان را به نسل جدید یعنی سیستم های کنفرانس دیجیتال داده اند ، شما میتوانید برای کسب اطلاعات دقیق تر و کامل تر در رابطه با تجهیز سالن کنفرانس با سیستم دیجیتال و آنالوگ با کارشناسان شرکت آوا تدبیر در ارتباط باشید. 

سالن کنفرانس

دو نکته مهم در خرید سیستم کنفرانس

یکی از مهم‌ترین فاکتورها در خرید سیستم کنفرانس، تعداد و کیفیت امکاناتی است که با خود به همراه دارد. سیستم کنفرانس می تواند امکانات متعددی داشته باشد که بسته به نیاز، افراد و سازمان‌ها می‌توانند یک یا چند مورد از آنها را استفاده نمایند. یقینا استفاده از برند های معتبر در زمینه تجهیز سالن کنفرانس کمک شایانی به کیفیت خروجی پروژه می کند ، از این جهت که برند های معتبر کیفیت قابل قبول وخدمات بهتری را به شما ارائه می دهند ، برای انتخاب دقیق تر و بهتر در این زمینه شما میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

سیستم صوت جانبی سالن کنفرانس

سیستم صوت جانبی سالن کنفرانس زنجیره ای از تجهیزات سالن کنفرانس است که با استفاده از آنها میتوانیم اصطلاحا صدایی با وفاداری بالا و استاندارد برای سخنرانی‌ها و کنفرانس‌ها و همچنین پخش مولتی مدیا در سالن مورد نظر داشته باشیم. این تجهیزات شامل موارد مختلفی می شود که باید به صورت دقیق به بررسی آنها بپردازید ، البته لازم به ذکر هست که طراحی و انتخاب تجهیزات با توجه به هر فضا و معماری متفاوت میباشد ، از این جهت برای انتخاب بهترین تجهیزات صدا نیازمند دانش تخصصی در این زمینه میباشید ، هیچ جای نگرانی در رابطه با این موضوع نیست شرکت آوا تدبیر با بررسی فضای شما مشاوره ای دقیق و تخصصی را در زمینه صوت جانبی تجهیز سالن کنفرانس به شما عزیزان ارائه می دهد تا به سادگی بتوانید بهترین تجهیزات مورد نظر با توجه به فضای مورد نظرتان برای سیستم صوت سالن کنفرانس تهیه کنید.

تجهیز سالن کنفرانس در ایران

شرکت آوا تدبیر آرتین به شماره ثبت 82113، با استفاده از مهندسین و متخصصین خبره ارائه دهنده خدمات تخصصی در زمینه های : تجهیز سالن کنفرانس ، تجهیز سالن همایش ، تجهیز سالن آمفی تئاتر ، تجهیز سینما خصوصی ، تجهیز استودیو صدا و سیستم های پیجینگ تحت شبکه در سراسر کشور عزیزمان ایران میباشد ، شما میتوانید برای مشاوره تخصصی رایگان و همچنین دریافت پیش فاکتور با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا با توجه به نوع  پروژه و بودجه اختصاص یافته بهترین تجربه از خدمات ذکر شده را داشته باشید.

سالن کنفرانس

کد مطلب: ۳۶۰۹۹۴
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت