ماشین اصلاح های سر و صورت اورجینال در فروشگاه ارشاکو

تنوع زیاد در ماشین اصلاح های سر صورت مانند ماشین اصلاح های خط زن یا حجم زن که به آن کلیپر و نریمر نیز گفته میشود و ماشین اصلاح های مخصوص سایه کاری یا فید به دلیل تنوع مدل و قیمت برای افراد غیر کارشناس کار مشکلی شده است.

ماشین اصلاح های سر و صورت اورجینال در فروشگاه ارشاکو

تنوع زیاد در ماشین اصلاح های سر صورت مانند ماشین اصلاح های خط زن یا حجم زن که به آن کلیپر و نریمر نیز گفته میشود و ماشین اصلاح های مخصوص سایه کاری یا فید به دلیل تنوع مدل و قیمت برای افراد غیر کارشناس کار مشکلی شده است. در این مطلب  اطلاع مورد نیاز برای انتخاب یک ماشین اصلاح خوب و مناسب قرار خواهیم داد  تا در فروشگاه اینترنتی ارشاکو با اطلاعات خوب و مناسب تجربه خرید خوبی داشته باشید.

در ابتدا تصمیم خود را برای اینکه یک دستگاه سیمی یا شارژی میخواهید را بگیرید. آنچه اکثر ما میدانیم این هست که ماشین اصلاح های سیمی قیمت منسب تری دارند و ماشیم اصلاح های سیمی طول عمر بیشتری دارند اما ماشین اصلاح های شارژی راحتی کار بسیار بیشتری نصبت به سیمی دارد و محدودیت های استفاده در همه مکان ها را ندارد. البته نسخه هایی وجود دارد که امکان استفاده هم برق و هم شارژ را به مشتری میدهد.

فرق بین تریمر و کلیپر چیست؟

ماشین اصلاح های خط زن یا صفر زن  تیریمر مناسب برای تمیز کردن دور گردن ریش و صورت و موارد مشایه  و ماشین اصلاح های حجم زن که کاربرد اصلاح مو سر و ریش را دارد کلیپر که برای کوتاهی مو و ریش استفاده میشود.

ماشین اصلاح های خط زن یا سفر زن یا  تریمر

11

استفاده این ماشین اصلاح در آرایشگاه یا پیرایش گاه های مردانه برای خط زنی و تمیز کردن دور مو بعد از اصلاح استفاده میشود. اما در موارد شخصی بسیاری از افرادی که از تیغ یا شیور ها استفاده نمیکنند گزینه مناسبی برای اصلاح صورت هست ماشین های اصلاح تریمر معمولا براس اصلاح سر استفاده نمیشود، درواقع این ماشین ها برای اصلاح موی سر یا زدن حجم طراحی نشده و بیشتر دقت خوبی دارند و در صورت داشتن شانه فقط برای تمیزکاری مناسب میباشد.

 بیشتر افرادی که با تیغ رابطه خوبی ندارند و ماشین اصلاح های فیلیپس مانند 3 تیغ یا شیور صورت برای آنها مناسب نیست از این ماشین اصلاح ها استقاه میکنند. از ماشین اصلاح های خوب سفر زن یا تریمر میتوان به ماشین اصلاح وال دیتیلر در این مورد اشاره کرد که ماشین اصلاح وال هم مدل سیمی و هم مدل برق شارژ دارد. وال دیتیلر 5 ستاره یکی از محبوب ترین ماشین اصلاح های صورت تیریمر خط زن در میان آرایشگران میباشد و دلیل آن کیفیت خوب و مناسب و موجود بودن لوازم جانبی این ماشین اصلاح میباشد. از مدل های خوب دیکر ماشین اصلاح خط زن میتوان به مدل ماشین اصلاح خظ زن بابیلیس گلد اشاره کرد . ماشین های خط زن یا سفر زن گلد از دور موتور خوب و مناسب همراه با یک تیغه باکیفیت میباشدند همچنین برند های مانند اندیس نیز در ماشین اصلاح ها کیفیت خوبی دارندن که ماشین تریمر اوتلاینر اندیس که مول شارژی و سیمی دارد در دسته ماشین های باکیفیت میباشد. اندیس اسلیم لاین پرو نیر برای کارهای ظریف بسیار مناسب و کاربردی هست. اما ماشین اصلاح ها با برند های متفاوتی که این روز ها در فروشگاه ها فراوان هستند و معمولا ساخت کشور چین هستند با وجود کیفیت اصلاح اولیه و روز های ابتدایی بعد از مصرف کوتاه مدت کیفیت خود را از دست خواهند داد . با توجه به قیمت و برند ماشین های اصلاح تریمر صورت این ماشین ها بین 2 ماه تا یثک سال کارکرد دارند و کالای بادوام و مقرون به صرفه ای نیستند. از مشکلات دیگر ماشین های اصلاح سر صورت چینی نبود لوازم جانبی آن میباشد و در صورت وجود قیمتی بالا نسبت به خود کالا دارند. برای همین در این مطلب به 3 مدل مناسب ماشین اصلاح وال دیتیلر 5 ستاره و تریمر های بابلیس گلد و اندیس اشاره شد.

ماشین اصلاح های  کلیپر مخصوص کوتاهی سر و ریش.

12

کلیپر ها ماشین هایی هستند که مناسب اصلاح سر و کوتاهی طراحی شده اند اکثر ماشین های اصلاح کلیپر دارای 8 شماره شانه هستد که به شما کمک میکنه اصلاح خوبی داشته باشد. بسیاری از افراد با استفاده از شانه های ماشین اصلاح کار فید را انجام میدهند و در بعضی آرایشگاه ها ماشین حجم زن و سایه کاری یکی هستند. در مصارف خانگی معمولا اشخاص با کم کردن فاصله تیغه ها مقدار کوتاهی ماشین اصلاح کلیپر را یکم کمتر از نیم میل قرار میدهند و همین امر برای کوتاهی و سایه به آن ها کمک میکند  که تنها با یک ماشین اصلاح سر صورت تمامی کار ها اصلاح خود را انجان دهند. در ماشین اصلاح های خوب سر و صورت کلیپر میتوان در مدل های وال به ماشین اصلاح وال سینیور اشاره کرد که قدر و دور موتور مناسبی دارد و بدنه آلمینیوم و کار کرد آسان شرکت وال این مدل ماشین اصلاح را برای آرایشگران تولید کرده و به تازگی مدل وال سینیور متال نیز در سرس ها تولید اسن شرکت خود نمایی کرده. ماشین اصلاح وال مجیک کلیپ نیز از پرترفدارترین مدل های وال میباشد این نوع ماشین اصلاح سر صورت که هم نسخه سیمی و شارژی با موتور های مگنت و روتری  تولید میشود نسخه های ار.پا و آمرکایی دارد که قیمت و کیفیت متفاوت را دارد. دلیل محبوبیت ماشین اصلاح وال مجیک کلیپ کارکرد مناسب آن با توجه به کمتر بودن قیمت آن به وال سینیور میباشد. همچنین لوازم یدکی ماشین اصلاح وال سر و صورت مجیک کلیپ فراوانی مناسبی دارد از دیگر مدل های وال که محبوبیت دارند میتوان به مدل وال لجند و سوپر تیپر اشاده کرد. وال جند شارژی یا سیمی یک ماشین اصلاح تخصصی و مناسب فید و سایه کاری میباشد. بجز برد وال ماشین اصلاح بابلیس گلد پرو نیز این روز ها بسیار محبوب شده است و دلیل آن را میتوان زیبایی ماشین اصلاح بابلیس گلد دور موتور بالاتر از وال و تیغه بسیار عالی آن دانست. در ماشین اصلاح های کلیپر در قیمت های کمتر مدل های بسیاری وجود دارند که در این مطلب امکان معرفی همگی آنها نمیباشد اما میتوان گفت در مدل های  ماشین اصلاح رزونا و ماشین های اصلاح وی جی آر و گاما در شرایط بهتری هستند.

ماشین اصلاح حیوانات

13

ماشین اصلاح حیوانات  تفاوت زیادی در ساختار با ماشین های اصلاح دیگر ندارد تنها تفاوت عمده آن در تیغه های ماشین اصلاح حیوانات میباشد. تیغ ماشین اصلاح حیوانات  فاصله های متفاوتی نسبت به ماشین اصلاح های معمولی دارد زیرا موی حیوانات ضخامت و حجم متفاوتی دارد . خوشبختانه ماشین های اصلاح حیوانات این روز ها از مدل ها و رنج قیمت متفاوتی برخوردار هست و امکان خرید آن ها در همه رنج قیمتی فراهم میباشد. همچنین شرکت های تولید کننده ماشین اصلاح چینی محصولاتی با قیمت پایین و ارزان تولید کرده اند که مناسب افرادی میباشد که حیوان خانگی خود را در خانه اصلاح میکنند و هزینه کمتری پرداخت میکنند. ماشین اصلاح حیوانات  نیز در مدل ای سیمی و شارژی تولید میشود.

فروشگاه اینترنتی ارشاکو با توجه به داشتند رنج وسیعی از ماشین اصلاح ها از تمامی برند ها و کاربد های متفاوت امکان انتخاب یک ماشین اصلاح خوب را برای مشتریان خود فراهم کرده است. همچنین امکان مشاوره تلفی و یا آنلاین برای انتخاب بهترین و مناسب ترین گزینه در فروشگاه اینترنتی ارشاکو محیا میباشد.

کد مطلب: ۳۶۱۵۴۰
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت