13 تکنیک افزایش درآمد رزین کاری و اپوکسی

افزایش درآمد رزین کاری واپوکسی یکی از موضوعات مهم برای فعالان این حوزه است ما در این مطلب تصمیم داریم از تکنیک و ترفندهایی پرده برداریم که می تواند منجر به افزایش مشتری و به طبع افزایش درآمد شما شود.

افزایش درآمد رزین کاری واپوکسی یکی از موضوعات مهم برای فعالان این حوزه است ما در این مطلب تصمیم داریم از تکنیک و ترفندهایی پرده برداریم که می تواند منجر به افزایش مشتری و به طبع افزایش درآمد شما شود.

 

چطور افزایش درآمد رزین کاری و هنر اپوکسی داشته باشیم

 هر فردی که وارد این شغل می شود ابتدا بایستی بداند این حرفه از سرمیاه اولیه بالایی برخوردار نیست و همین امر باعث شده بتواند به عنوان یک شغل انفرادی و پر بازده و پر سود مورد توجه قرار بگیرد

در اصل هنر رزین و اپوکسی بخش عمده ای به هوش ، خلاقیت و ذوق و علاقه شما بستگی دارد و با مواد اولیه رزین از انواع اول ، دوم و سوم به همراه رنگ های پودری ، تیتان ، اکلیل شنی ، انواع سمباده ، قالب ، سشوار صنعتی ، ترازو ، فرز ، ماسک ، دستکش ، مدیوم پورینگ ، ظروف یکبار مصرف ، چوب بستنی و قطعه کار تشکیل شده در اصل شما با کمترین سرمایه گذاری می توانید درآمد خوبی را بدست آورید اما مهمتر از آن این است که چطور در این شغل پول بیشتری به دست آورید نکات مهم برای افزایش درآمد رزین کاری شما مباحث زیر است.

۱– همواره یادگیرنده باشید

آموزش رزین و اپوکسی از اصلی ترین و مهمترین موضوعات متخصص این حرفه است شما می بایست همواره با یادگیری تجربیات ، مهارت ها ، تکنیک های خود را بروز کنید یادگیری به شما فرصت تغییر میدهد و همواره شما را به نیاز بازار و بازار سازی نزدیکتر میکند

 

2پیج اینتساگرام رزین داشته باشید

اینستاگرام امروز مخاطبان بسیار زیادی را به خود اختصاص داده و عدم توجه به این جامعه بزرگ می تواند برای هر کسب و کاری زیان بار باشد.یک ادمین به پیج اینستاگرام خود اختصاص دهید ، تجربیات ، اتفاقات ، دانش و آگاهی های خود را بصورت روزانه به رخ دنبال کنندگان بکشید سعی کنید یاد بدهید و یاد بگیرید.

 

3– فروشگاه اینترنتی لوازم مصرفی در رزین راه اندازی کنید

امروزه خریدهای اینترنتی مورد توجه قرار گرفته قیمت مناسب ، کاهش هزینه های حمل و نقل ، صرفه جویی در زمان باعث شده تمایل به خرید های اینترنی هر روز بیش از دیروز مورد توجه قرار بگیرد شما با ایجاد یک فروشگاه اینترنتی از محصولات پر مصرف و کاربردی در صنعت رزین سبدی جدید از درآمد رزین برای  خود ایجاد خواهید کرد.

سببی

4یک نام و یک شعار خاص به کسب و کار خود اختصاص دهید

داشتن نام به شما هویت در کسب  و کار خواهد داد و شما را مورد اعتماد تر خواهد کرد و قاعدتا زمانیکه اعتماد روی دهد باید منتظر مشتری و ثروت سازی بود. پس حتما روی نام فردی برای Personal Branding یا نام یک شرکت فکر کنید به آن یک شعار ضمیمه کنید تا هویت و نگرش شما به کسب و کارتان نمایان شود مثلا با ما خاص باشید.

شعار می بایست مجموعه ای از کلماتی باشد که نگاه و نگرش شما به کسب و کار و اهدافتان را نشان می دهد.

 

5– مدرک  رزین کاری و اپوکسی دریافت کنید

اگر آموزش  رزین و اپوکسی را در یک مرکز معتبر و حرفه ای بیاموزید بعد از پایان دوره آموزشی می توانید با شرکت در یک آزمون و موفقیت در آن مدرک  رزین کاری و اپوکسی بگیرید این موضوع به شما کمک خواهد کرد جواز کسب و کار بگیرید از مزایا وام خود اشتغالی بهره مند شوید و در صورت تصمیم به خارج از کشور مهاجرت کنید

 

6– روی  Google Map مکان فعالیت خود را درج کنید

درج مکان فعالیتتان در گوگل شما را در روی کره زمین نشان خواهد داد  لوکیش یعنی بخشی از هویت یعنی بخشی از اینکه من اینجا هستم ، این نشان گذاری شما را فعال بازار ، معتمد و قابل رهگیری خواهد کرد و به سبب منجر به ایجاد اعتماد خواهد شد.

برای ثبت لوکیشن در گوگل روی لینک کلیک کنید

فلقفغفقغ

7– با همکاران خود در ارتباط باشید

یکی از راههای افزایش درآمد  رزین کاری و اپوکسی ارتباط مداوم با همکاران است دوستان خوبی برای خود بیابید هم تجربه های خود را به اشتراک بگذارید ، با یکدیگر سیاست گذاری های محلی و شغلی انجام دهید ، هم در تامین لوازم  در کنار هم باشید و هم براساس تخصص مشتریان خود را به هم ارجاع دهید ثروتمندان امروز کسانی هستند که ارتباطات موثر ، مستمر و مفید با هم دارند.

 

8– کانال اشتراک ویدیو در یوتیوب و آپارات داشته باشید

بستر های اشتراک ویدئو رایگانی در جهان هستند که فضای باگذاری و پخش ویدئو در اختیار شما قرار میدهند یوتیوب و آپارات از جمله این شبکه ها به شمار میروند ویدئو ، محتوا علمی ، ولاگری ، انتقال تجربه دانش و آگاهی خود را در قالب ویدئو به اشتراک بگذارید مرزی نوین بر روی کسب و کار شما باز خواهد شد.

 

 

9تاجران و وارد کنندگان لوازم رزین را رصد کنید

به دلیل اینکه بخشی از مواد مصرفی و لوازم در رزین از طریق واردات تامین میگردد ارتباط با تاجران این حرفه شما را به شبکه و کانال های تامین مواد مصرفی متصل میکند تا خرید منصفانه تری داشته باشید در اصل بخش مهمی از سود کسب و کار حاصل از خرید با قیمت مناسب است.

 

 

10سرمایه گذار جذب کنید

یکی از موارد مهم برای افزایش درآمد و ثروتمند شدن جذب سرمایه در گردش بیشتر است هر چه شما نقدینگی به کسب و کار خود تزریق کنید به شرط مدیریت درست منابع ، بازاریابی و تولید محصول مشتری پسند و با کیفیت سطح درآمد های خود را به شدت افزایش خواهید داد.

 

11– اخلاق مدار و حرفه ای باشید

در هرکجا تخصص نهادینه باشد اخلاق مداری جزئی از آن است تعهد ، امانت داری ، انصاف ، خوش خلقی از عناصر مهم در در رونق یک کسب و کار است محال است بتوانید رشد کنید بدون اخلاق ، تعاملات سازنده با محوریت ادب به شدت اعتماد زاست و میتواند شما در یک قدمی ثروت های مادی و معنوی نزدیک تر کند.

دئودئوئ

12– روی خدمات خود پشتیبانی بدهید

باید بدانید فروش محصول پایان کار شما با مشتری نیست ، ارائه خدمات و گارانتی برای هر محصول پایه های کسب و کار شما را مستحکم تر خواهد نمود . هر گونه گارانتی روی محصول به مشتری این پیام را مخابره می کند که شما در کنار او هستید و او را تنها نخواهید گذاشت. 

 

13کارگاه رزین منضبط و زیبایی داشته باشید

هر چه آراستگی کارگاه خود را افزایش دهید و آن را با مشتریان خود به اشتراک بگذارید نشان داده اید در این کار حرفه ای هستید نمیتوان با معرفی محصولاتتان مدعی زیبایی باشید اما خودتان از آن محروم گردید.

انضباط و پاکیزگی کارگاه علاوه بر جلب توجه مشتری حال شما را نیز خوب خواهد کرد پس همین الان دست به کار شوید.

 

نتیجه گیری

در کل باید بدانید موفقیت و پولدار شدن دست خودتان است مدیریت در زمان ، مطالعه ، آموزش ، یادگیری ، تجربه ، تعامل ، تبلیغ و بازاریابی ، اخلاق حرفه ای از مهمترین عوامل رشد و رونق در بازارکار رزین کاری و اپوکسی است ما در آموزشگاه  رزین کاری و اپوکسی آپادانا در تهران در کنار شما خواهیم بود با ما برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط باشید راههای ارتباط با ما 66749834 – 66759455 -09124784885

کد مطلب: ۳۶۱۹۰۰
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت