لیست 7 تایی برترین شرکت های هوشمندسازی در ایران!

هوشمندسازی ساختمان مدتی است که به یکی از محبوب ترین و در عین حال مفید ترین تکنولوژی‌های آمیخته شده با زندگی روزمره، در حال استفاده است. هوشمندسازی در بخش‌های مختلف مانند ساختمان‌های اداری، ساختمان‌های صنعتی، تجاری، مسکونی و حتی مزارع و زمین‌های کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مزایای بسیاری در استفاده از این سیستم‌ها وجود دارد و تقریبا تمامی جنبه‌های لازم جهت پیشگیری از حوادث و صرفه جویی در مصرف را پوشش می‌دهد. برای سیستم‌های هوشمندسازی مزایای بسیاری در نظر گرفته شده که بهره مندی از این مزایا، مشروط به انتخاب درست است. یافتن برترین شرکت های هوشمندسازی در ایران، نخستین و مهمترین قدم در جهت داشتن سیستمی خود و مناسب است. در ادامه به 7 شرکت برتر در این زمینه اشاره می‌کنیم.

ویژگی‌های شرکت خوب در زمینه هوشمند سازی

شرکت‌های هوشمند سازی ساختمان نیز همانند تمامی شرکت‌ها، لازم است شرایطی را داشته باشند.

اولین و مهمترین نکته برای ورود به لیست برترین شرکت های هوشمندسازی در ایران، کیفیت در ارائه خدمات است. کیفیت خدمات برخی از شرکت‌ها، به قدری ضعیف و ناامید کننده است که ممکن است اعتماد افراد را به شرکت‌های هوشمند سازی و حتی هوشمندسازی ساختمان به طور کلی از بین ببرد. اما باید بدانید شرکت‌هایی که در این مقاله معرفی می‌شوند، همگی داررای کیفیت خوب و قابل قبولی داشته و کاربران بسیاری از خدمات آنها رضایت کافی داشته‌اند.

بهترین شرکت‌های هوشمندسازی ساختمان

حال با توجه به نکاتی که گفته شد، به بررسی و معرفی 7 نمونه از بهترین شرکت‌ها در زمینه هوشمندسازی ساختمان خواهیم پرداخت:

1. شرکت هوشمند سازی ساختمان کارن

با بررسی نظرات کاربران در سایت‌هایی همچون دیجیاتو و زومیت، شرکت کارن یکی از پر تکرار ترین اسامی در بین استفاده کنندگان از سیستم‌های هوشمند بوده است. این شرکت، یکی از قدیمی ترین شرکت‌های تخصصی در زمینه ارائه و نصب سیستم‌های هوشمند سازی ساختمان بوده و تاکنون، توانسته پروژه‌های شخصی و حتی پروژه‌های ارگانی بزرگ را اجرا کند.

از جمله مزایای استفاده از شرکت کارن، قیمت مناسب، تنوع سیستم‌ها، بهره گیری از متخصصین نصب و راه اندازی و... خواهد بود که می‌توانید تمامی فرایند هوشمند سازی را بدون نگرانی، از مشاوره خرید تا راه اندازی و استفاده، بدون نگرانی از خدمات این شرکت استفاده کنید.

آدرس سایت شرکت هوشمند سازی ساختمان کارن: https://bmskaren.ir/

شماره تماس شرکت هوشمند سازی ساختمان کارن: 02155439337

 

2.شرکت خانه هوشمند BMS

شرکت خانه هوشمند BMS مدتی است که مورد توجه کاربران قرار گرفته است. شرکت هوشمند سازی ساختمان BMS ، از جمله شرکت‌های نوپا در این زمینه محسوب می‌شود. اگرچه که طبق نظرات برخی از کاربران، خدمات این شرکت مناسب و قابل قبول بوده است، اما طبق تجربه برخی، به علت نوپا بودن و فعالیت اندک در زمینه هوشمند سازی ساختمان، متخصصین این شرکت، از تجربه کافی برخوردار نیستند. این موضوع ممکن است در مسائل پشتیبانی و مواجهه با مشکلات جدید، خود را بیشتر نشان دهد.

اکثرا در شرکت‌های نصب و ارائه سیستم‌های هوشمندسازی، استفاده از متخصصین جوان، همراه با متخصصین با تجربه و کاربلد انجام می‌شود تا بتوانند همزمان، امکان ورود و آموزش نیروی جوان به بازار این حوزه، و استفاده از تجربه متخصصین قدیمی تر را فراهم کنند.

شماره تماس شرکت خانه هوشمند BMS: 02155439337

 

3.شرکت خانه هوشمند ایران BMS

شرکت خانه هوشمند ایران BMS نیز از جمله بهترین شرکت های هوشمندسازی در ایران محسوب می‌شود. این شرکت پس از یک دوره عدم فعالیت، کار خود را به تازگی و در زمینه هوشمندسازی از سر گرفته است. این شرکت با بهره گیری و متخصصین و ارائه خدمات نصب، توانسته در مدت کوتاه آغاز کار خود، کاربران پیشین و همچنین کاربران جدید ترا جذب کند.

طبق اعلام برخی از کاربران که به تازگی از خدمات شرکت هوشمند سازی ساختمان ایران BMS استفاده کرده اند، قیمت خدمات و همچنین محصولات ارائه شده در این شرکت، در مقایسه با شرکت‌هایی نظیر شرکت هوشمندسازی کارن، بالاتر بوده در حالی که تفاوتی در میزان و کیفیت وجود نداشته است.

اما جدای از این موضوع، کاربران اعلام رضایت نسبی از سایر فرایند‌های این شرکت داشته‌اند.

شماره تماس شرکت خانه هوشمند ایران BMS: 02155439337

 

4. شرکت هوشمند سازی ساختمان اسمارت هوم

شرکت هوشمندسازی اسمارت هوم را می‌توان دومین شرکت بزرگ از نظر پرسنل و متخصصین پس از شرکت هوشمندسازی ساختمان کارن در بین شرکت های هوشمندسازی در ایران دانست. این شرکت، در زمینه نصب و راه اندازی سیستم‌های هوشمند، یکی از پرآوازه‌های این حوزه به شمار می‌رود و کاربرانی را از سراسر ایران جذب کرده است.

نکته‌ای که در رابطه با این شرکت لازم به ذکر است، این است که تمرکز اصلی شرکت بر روی نصب سیستم‌های هوشمند است. برای استفاده از خدمات این شرکت، نیازمند مرجعی برای مشاوره‌های پیش از خرید، تهیه لیست لوازم و خرید آن‌ها خواهید بود و ناچارید از خدمات دیگر شرکت های هوشمندسازی در ایران فعال در این زمینه استفاده کنید. ابتدا لازم است از شرکت‌های دیگر برای دریافت مشاوره خرید، بررسی ساختمان و خرید استفاده و سپس برای نصب به سراغ این شرکت بروید.

شماره تماس شرکت هوشمند سازی ساختمان اسمارت هوم: 02155439337

لاتلات

5.شرکت هوشمند سازی ساختمان کنترل اسمارت

در جایگاه بعدی بهترین شرکت هوشمندسازی ساختمان، می‌توان به شرکت کنترل اسمارت اشاره کرد. این شرکت چند سالی است که در زمینه هوشمندسازی ساختمان مشغول به فعالیت است. اما طبق اعلام شرکت؛ عمده سرمایه گذاری شرکت بر روی فضا‌های باز، باغات و مزارع بوده و در زمینه هوشمندسازی ساختمان یا مراکز اداری و مسکونی، فعالیت کمتری داشته‌اند.

اگرچه که فعالیت‌هایی در این زمینه نیز داشته اند، اما این شرکت از متخصصینی استفاده کرده که معمولا در زمینه هوشمندسازی آبیاری و کشاورزی فعالیت داشته‌اند.

شماره تماس شرکت هوشمند سازی ساختمان کنترل اسمارت: 02155439337

 

6. شرکت خانه هوشمند کارن

شرکت خانه هوشمند کارن، از دیگر شرکت‌های فعال در زمینه هوشمند سازی است. این شرکت نیز اگرچه به بزرگی سایر شرکت‌های ذکر شده در بخش‌های قبل نیست، اما نظرات کاربران نشان از عملکرد مناسب و درست این شرکت داشته است.

شرکت خانه هوشمند کارن، با انجام کامل فرایند هوشمندسازی ساختمان، به طور خاص بر روی این حوزه متمرکز شده و تمامی فرایند‌ها توسط متخصصین انجام خواهد شد.

در مقابل، برخی از نظرات نشان می‌دهد در برخی از پروژه‌ها، محصولات دارای کیفیت کافی نبوده و از برند‌های متفرقه استفاده شده است. اما در سایر موارد، می‌توان این شرکت را جزو برترین شرکت های هوشمندسازی در ایران دانست.

شماره تماس شرکت خانه هوشمند کارن: 02155439337

 

7.شرکت هوشمند سازی ساختمان کنترل 4

شرکت کنترل 4 را نیز می‌توان در دسته شرکت‌های نوپا قرار داد. با این حال، سعی کرده تا از متخصصین با تجربه تر استفاده کند. این شرکت نیز تمامی فرایند خرید و نصب سیستم هوشمندسازی را برعهده می‌گیرد، اما نظرات کاربران نشان داده است که پشتیبانی و خدمات پس از فروش شرکت هوشمند سازی ساختمان کنترل 4 به اندازه کافی خوب و مناسب نیست.

خدمات پس از فروش و پشتیبانی از سیستم، یکی از مهمترین فرایندهایی است که تمامی شرکت‌ها، ملزم به رعایت و استفاده از آن هستند. شرکتی که سیستم را نصب کرده، به طور قطع بهترین مرجع برای بررسی و رفع مشکلات آینده در سیستم خواهد بود و عدم ارائه این امکان، ممکن است در روند استفاده از سیستم و در هنگام بروز مشکلات، بسیار آسیب رسان باشد.

شماره تماس شرکت هوشمند سازی ساختمان کنترل 4: 02155439337

 

کد مطلب: ۳۶۲۳۱۵
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت