جابجایی زائران اربعین زاهدان با قطار توسط شرکت بن ریل

زائران اربعین حسینی زاهدان برای اولین بار با قطار یکسره توسط شرکت بن ریل جا به جا می شوند.

 شرکت راه آهن شرقی بنیاد(بن ریل) به عنوان یکی از شرکت های ارائه دهنده خط ویژه اربعین حسینی، به منظور تسهیل جابجایی مردم مناطق محروم، آماده سرویس دهی در خط اختصاصی زاهدان- خرمشهر از روز سه شنبه مورخ 15/6/1401 است.

دکتر ابراهیم نادری مدیر عامل شرکت راه آهن شرقی بنیاد(بن ریل)، ضمن ابراز خرسندی از ایجاد زمینه توفیق خدمت به زائرین اربعین حسینی مناطق محروم کشور، گفت: با توجه به فرمایشات وزیر محترم راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن مبنی بر تسهیل فرآیند انتقال زائرین از مناطق محروم به مرز های غربی کشور، و نیز عنایت بر توانمندی شرکت بن ریل و سپردن این امر خطیر به این شرکت، بلافاصله شرکت بن ریل اعلام آمادگی برای تخصیص مسیر ویژه زاهدان-خرمشهر نمود و یک رام قطار 4 ستاره خود را در اختیار این امر مهم قرارداد.

این قطار صبح روز دو شنبه 14/6/1401 راس ساعت 9:55 صبح از تهران به سمت زاهدان و در روز سه شنبه مورخ 15/6/1401 ساعت 11 صبح از زاهدان به سمت خرمشهر حرکت خواهد کرد.

 وی همچنین افزود شرکت بن ریل همواره به عنوان یکی از پیشگامان صنعت ریلی کشور، به همراه تمامی کارکنان خود تلاش می کند تا در انجام این مهم نیز مانند گذشته سربلند باشد.

منبع: خبر فوری
کد مطلب: ۳۶۲۳۹۰
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت