دنی آلوز به جرم تجاوز به ۱۸ سال حبس محکوم شد

دنی آلوز ستاره سابق بارسلونا به جرم تجاوز به ۱۸ سال حبس در زندان فدرال برزیل محکوم شد.

دنی آلوز به جرم تجاوز به ۱۸ سال حبس محکوم شد

 دنی آلوز ستاره سابق بارسلونا به جرم تجاوز به ۱۸ سال حبس در زندان فدرال برزیل محکوم شد.

دنی آلوز ستاره ۳۹ساله تیم ملی برزیل که جمعه هفته جاری به اتهام تجاوز جنسی به یک زن ۲۳ساله راهی زندان شد، بارها و در ادعای متناقض داستان‌های مختلفی از شب حادثه تعریف کرد و خواست تا شکایت را نامعتبر جلوه دهد؛ اما هر روز جزئیات تازه‌ای از آن شب برملا می‌شود که راه‌های فرار از زندان را بر این ستاره برزیلی می‌بندد.

در آخرین تحقیقات، پلیس به مدرکی دست‌یافته که توسط دوربین نصب شده بر روی لباس نگهبان این کلوپ شبانه ضبط شده است، در فیلمی که به‌صورت اتفاقی از نخستین لحظات پس از وقوع حادثه ضبط شده، تصویر زن جوانی مشخص است که با حالتی بسیار مضطرب و ناراحت، بی‌وقفه گریه می‌کند و به اطرافیان خود می‌گوید که دنی آلوز به او تجاوز کرده است.

علاوه‌برآن، گزارش پزشکی قانونی بیمارستانی که قربانی در شب حادثه به آنجا مراجعه کرده و تحت آزمایش‌های لازم قرار گرفته هم آخرین شانس تبرئه‌شدن دنی آلوز را از بین برده است؛ آزمایش‌هایی که ادعای تجاوز مطرح شده از سوی قربانی پرونده را تأیید و بالعکس ادعای بی‌گناهی آلوز را کذب می‌داند؛ زیرا نه‌تنها آثار درگیری فیزیکی در بدن او یافت شده که با آثار انگشتان آلوز مطابقت دارد ضمن اینکه علائم بالینی از وقوع تجاوز هم دیده شده است.

دوربین‌های محل هم که دیگر جایی برای انکار باقی نگذاشته‌اند حکایت از این دارند که دنی آلوز نخست از سرویس بهداشتی ویژه این کلوپ خارج و به‌جای اینکه به سمت دوستان خود برود به گوشه‌ای رفته و در تنهایی نوشیدنی سفارش می‌دهد. درحالی‌که قربانی بعد او خارج و با صورتی عصبانی و گریان به سمت دوستان خود رفته و از آنجا دور می‌شود.

منبع: تسنیم
کد مطلب: ۳۶۵۴۲۳
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت