کیهان: سلبریتی‌های ایرانی از ترک‌ها یاد بگیرند

در حالی که حساب‌ بانکی کریم باقری که برای کمک به مردم زلزله‌زده خوی معرفی شده بود، مسدود شد، روزنامه کیهان شاکی شده که چرا سلبریتی‌های ایرانی مانند سلبریتی‌های ترکیه‌ای مسئولیت اجتماعی خود را انجام ندادند.

کیهان: سلبریتی‌های ایرانی از ترک‌ها یاد بگیرند

روزنامه کیهان نوشت: مشارکت فعال سلبریتی‌های ترکیه در جمع‌آوری کمک‌ها (برای مردم زلزله‌زده ترکیه) در حالی اتفاق افتاد که متاسفانه سلبریتی‌های ایرانی حضور کم‌رنگی در زلزله اخیر شهرستان خوی که خسارت سنگینی هم برجای گذاشت، داشتند که با انتقاداتی در سطح جامعه هم مواجه شد.

 

هرچند شاید مشارکت و حضور سلبریتی‌های ترکیه در زلزله اخیر و جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی گسترده توسط آنها که نشان‌دهنده اعتماد جامعه ترکیه به این افراد است، با نقش سلبریتی‌ها در حوادث مشابه ایران قابل مقایسه نباشد، ولی نشان‌دهنده بی‌توجهی سلبریتی‌های ایرانی به مسئولیت اجتماعی خود است.

 

کیهان در ادامه نوشت: شماری از سلبریتی‌های ایرانی که در اغتشاشات اخیر کارنامه قابل دفاعی هم نداشتند، به علت عملکرد خود در حوادث مشابه گذشته و نامشخص بودن محل هزینه کمک‌های جمع‌آوری شده موجب بی‌اعتمادی مردمی شده و خود آنها نیز دیگر چندان دلبستگی آشکاری به رخدادهای تلخ جامعه نشان نمی‌دهند.

کد مطلب: ۳۶۵۷۶۵
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت