اسماعیلی: استقبال از جشنواره فجر بیشتر از سال‌های گذشته بود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه جشنواره موسیقی فجر از 28 بهمن‌ماه آغاز می شود، گفت: در همه بخش‌های جشنواره فجر، استقبال بسیار خوب بوده حتی بهتر از سال‌های گذشته بود.

اسماعیلی: استقبال از جشنواره فجر بیشتر از سال‌های گذشته بود

محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره میزان استقبال از جشنواره فجر گفت: در همه بخش‌ها، استقبال بسیار خوب بوده حتی بهتر از سال‌های گذشته است.

وزیر ارشاد با بیان اینکه جشنواره موسیقی فجر از 28 بهمن‌ماه آغاز می شود، بیان کرد: بسیاری از خواننده‌های مشهور اجرا گذاشتند و ما هم از این فعالیت‌ها حمایت می‌کنیم.

اسماعیلی گفت: بنا داریم فعالیت های فرهنگی نظیر جشنواره تئاتر فجر پرنشاط و پرشور برگزار شود. استقبال از جشنواره تئاتر فجر به حدی زیاد بود که ملت برای تماشای تئاتر روی زمین نشسته بودند.

وی افزود: جشنواره فیلم فجر نیز با استقبال بسیاری روبرو بود و مردم برای تماشای فیلم‌های جشنواره فجر به سختی بلیط پیدا می‌کردند و صف‌های طولانی برای خرید بلیط تشکیل شده بود که نشان از نیاز مردم به این فضا دارد. 

وزیر ارشاد ضمن تاکید بر اینکه جامعه به شور و نشاط حاصل از جشنواره‌ها و رویدادهای فرهنگی نیاز دارد، تصریح کرد: ما در حال تقویت فضای شور و نشاط در چارچوب قانون هستیم. تاکید می کنم دولت و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در چارچوب قانون از همه فعالیت‌های فرهنگی و هنری حمایت می‌کند.

منبع: فارس
کد مطلب: ۳۶۵۸۳۰
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت