ستاره‌های میلیاردر امسال اعلام شدند

مجله فوربس هر ساله لیستی از افراد مشهور میلیاردر را منتشر می‌کند، در لیست امسال نیز اسامی افراد مشهور و آشنایی را می‌توان دید اما جای خالی این چهره شما را شگفت زده خواهد کرد.

ستاره‌های میلیاردر امسال اعلام شدند

لیست ستارگان میلیاردر سال توسط مجله فوربس منتشر شده است با این حال جای این چهره مشهور خالی است!

مجله فوربس هر ساله لیستی از افراد مشهوری تهیه می‌کند که بیش از آنچه که ما فکر می‌کنیم سرمایه دارند. امسال نیز چهره‌هایی مانند کیم کارداشیان، ریحانا و جی زی در این لیست قرار دارند. با این حال یک چهره مشهور از این لیست خارج شده است!

 
این ستاره کسی نیست جز همسر سابق کیم کارداشیان، رپر مشهور آمریکایی، کانیه وست!! این رپر موفق که سال‌ها در این لیست جا داشت امسال با صحبت‌های ضد یهودی خود یک قرارداد 1.2 میلیارد دلاری با آدیداس را از دست داد و از لیست ستارگان میلیاردر خارج شده است! صحبت‌های ضد یهودی او باعث بوجود آمدن جنجالی بزرگ در فضای مجازی شده بودند و صدمه بزرگی به شهرت او بوجود آوردند.

کانیه با وجود از دست دادن قرارداد خود با برند آدیداس و گپ در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «من در یک روز 2 میلیارد دلار ضرر کردم. با این حال من هنوز هم زنده‌ام. این پول نیست که ارزش من را تعیین می‌کند بلکه افراد در اطراف من هستند.»

ستارگان مشهور میلیاردر!

کیم کارداشیان چهره مشهور تلوزیونی و شبکه‌های اجتماعی که اولین بار در سال 2021 توسط مجله فوربس به عنوان یک میلیاردر معرفی شده بود، امسال نیز در این لیست حضور داشت. با این حال او جایگاه 2259ام را به خود اختصاص داده است! او سرمایه خود را از طریق برندهای مشهور پوشاک، لوازم آرایشی و محصولات پوستی خود به دست آورده است.

ریحانا خواننده مشهور 35 ساله نیز در این لیست دیده می‌شود. این خواننده نه به لطف شهرت و موفقیت خود در صنعت موسیقی بلکه موفقیت برند لباس و لوازم آرایشی خود در این لیست جا خوش کرده است. ریحانا امسال در این لیست در جایگاه 2020ام قرار گرفته است.

سوپراستار سبک رپ آمریکا جی زی نیز در این لیست دیده می‌شود. این خواننده و آهنگساز موفق که دلیل مشهور شدن ستارگانی مانند ریحانا است در جایگاه 1127ام این لیست قرار دارد. جی زی سرمایه و جایگاه خود در این لیست را به کمک همسر مشهورش بیانسه به دست آورده است.

اوپرا وینفری، مجری مشهور آمریکایی نیز در جایگاه 1217 این لیست قرار دارد. این خانم مجری موفق برای اولین بار در سال 2003 در این لیست قرار گرفت.
منبع: وقت صبح
کد مطلب: ۳۶۶۹۴۹
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت