(عکس) مرگ دلخراش مدل معروف ایرانی و شبیه کیم کارداشیان

یک مدل ۳۴ ساله پس از انجام یک عمل جراحی پلاستیک در بیمارستانی در کالیفرنیا جان باخت. در زمان برگزاری جام جهانی قطر کریستینا در پاسخ به یک کاربر ایرانی گفته بود ایرانی است.

(عکس) مرگ دلخراش مدل معروف ایرانی و شبیه کیم کارداشیان

یک سلبریتی و ستاره شبکه‌های اجتماعی که شباهت زیادی به کیم کارداشیان داشت، پس از انجام عمل جراحی پلاستیک به طرز غم انگیزی جان خود را از دست داد.

کریستینا اشتن گورکانی، ۳۴ ساله، در ساعات اولیه صبح پنجشنبه (۲۰ آوریل) در بیمارستان دچار ایست قلبی شد.

خانواده او در یک پلتفرم صفحه‌ای راه اندازی کرده اند تا برای هزینه‌های تشییع جنازه وی پول جمع آوری کنند که در حال حاضر بیش از ۳۵۰۰ دلار با هدف تعیین شده ۴۰۰۰۰ دلار جمع آوری شده است.

در صفحه جمع آوری کمک‌های مالی بیانیه‌ای منتشر شده که در آن نوشته شده دیگر از اقوام تماس گرفت که دیوانه وار فریاد می‌زد و هیستریک گریه می‌کرد به آن‌ها گفت کریستینا دارد می‌میرد... کریستینا در حال مرگ است.

در ادامه این بیانیه آمده است: پس از رسیدن به بیمارستان، به ما اطلاع دادند که سلامت وی پس از تحمل ایست قلبی در یک سیر نزولی و بدتر شده است.

مرگ ناگهانی و غم انگیز او در حال حاضر به عنوان یک قتل مرتبط با اقدامات پزشکی در حال بررسی است.

هنوز مشخص نیست کریستینا قبل از مرگش تحت چه عمل جراحی قرار گرفته است.

جراحی پلاستیک جان سلبریتی معروف و شبیه کیم کارداشیان را گرفت

این مدل هنگام برگزاری مسابقات جام جهانی قطر در یکی از ورزشگاه‌های دوحه حضور داشت و تی شرتی با پرچم ایران به تن کرده بود. کریستینا در پاسخ به یک کاربر ایرانی گفته بود که من به ورزشگاه رفتم و ایرانی هستم.

 
منبع: فرارو
کد مطلب: ۳۶۷۳۷۴
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت