کلکسیون ماشین‌های رونالدینیو که برخی از آن ها را به خاطر بدهی هایش از دست داد

اگرچه رونالدینیو امرز با مشکلات مالی جدی ای مواجه شده است، اما او تجربه راندن مجموعه‌ای از ماشین‌های افسانه ای را دارد.

کلکسیون ماشین‌های رونالدینیو که برخی از آن ها را به خاطر بدهی هایش از دست داد
 این فوتبالیست برزیلی برنده توپ طلا که اکنون ۴۳ سال دارد، در سال ۲۰۱۸ به دلیل ساخت و ساز غیرقانونی در یک منطقه حفاظت شده در برزیل جریمه شد و به دلیل عدم پرداخت جریمه، برخی از ماشین های او توقیف شد. پلیس برزیل به خانه خانوادگی او در پورتو آلگری یورش برد و دو خودروی بی‌ام‌و و یک مرسدس بنز را مصادره کرد. مشخص نیست که آیا این اتومبیل ها به خانه بازگشته اند یا نه، اما آنها فقط چندتا از ماشین های کلکسیون قابل توجه ستاره سابق بارسلونا بودند که او پشت فرمان آنها دیده شده است. در ادامه به کلکسیون ماشین های رونالدینیو نگاهی می اندازیم.
بوگاتی ویرون، ۲ میلیون دلاری

کلکسیون ماشین های رونالدینیو
کریم بنزما و رونالدینیو هر دو از طرفداران این اتومبیل هستند. بوگاتی ویرون سوپراسپرت ۲ میلیون دلاری یک کالای کلکسیونی است که در طول سال ها ارزش آن افزایش یافته است که سریع ترین خودروی قانونی جاده ای موجود نیز است. بوگاتی ویرون می تواند تا سرعت ۴۳۰ کیلومتر در ساعت سرعت داشته باشد و فقط ۴۵۰ عدد از آن در جهان وجود دارد.

 
رولزرویس کولینان، ۳۷۰,۰۰۰ دلاری

کلکسیون ماشین های رونالدینیو
این اتومبیل، دومین خودروی گران قیمت مجموعه رونالدینیو است. ستاره های ورزشی از جمله اندی روئیز جونیور بوکسور و کریستیانو رونالدو نیز کولینان دارند. موتور ۶.۷۵ لیتری توئین توربو V12 آن به این معنی است که این موتور غول پیکر همچنان قادر است در پنج ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت رسیده با حداکثر سرعت ۲۵۰ کیلومتر در جاده حرکت کند.

هامر، از ۱۰۷,۰۰۰ دلاری

 

 

کلکسیون ماشین های رونالدینیو
در اواخر دهه ۱۹۹۰ و اوایل دهه ۲۰۰۰، بیشتر افراد مشهور یک هامر داشتند و زمانی که رونالدینیو برای کاتالان‌ها بازی می‌کرد، در خیابان‌های بارسلونا با هامر گردش می‌کرد.

بی ام و ایکس ۵،  82,867 دلاری

کلکسیون ماشین های رونالدینیو
یکی از خودروهای توقیف شده توسط مقامات، X5 رونالدینیو بود که اولین بار در سال ۱۹۹۹ عرضه شد. ۰ تا ۱۰۰ این اتومبیل در عرض ۵.۳ ثانیه است و حداکثر سرعت آن ۲۵۰ کیلومتر در ساعت است.

لامبورگینی اونتادور، ۳۴۰,۰۰۰ دلاری

کلکسیون ماشین های رونالدینیو
اونتادورها هنوز هم در میان فوتبالیست ها محبوب هستند. آنتونی بازیکن منچستریونایتد اخیراً سوار بر یک لامبورگینی اونتادور دیده شده است. رونالدینیو هم لامبورگینی به رنگ مورد علاقه اش را داشت… زرد، درست مثل تیم ملی برزیل.

فراری ۴۵۸، ۱۹۰,۰۰۰ دلاری

کلکسیون ماشین های رونالدینیو
از آنجایی که رونالدینیو در دوران اوج خود بازیکنی بود که به اتومبیل ها عشق می‌ورزید، جای تعجب نیست که فراری ۴۵۸ پر زرق و برق، بخشی از مجموعه خودروهای او بوده باشد. مسعود اوزیل، لوئیس ساها و ماریو بالوتلی همگی این ابرخودرو با حداکثر سرعت ۳۲۵ کیلومتر در ساعت را دارند.

پورشه ۹۱۱ کارِرا اس، ۱۳۷,۰۰۰ دلاری

کلکسیون ماشین های رونالدینیو
این پورشه خیره‌کننده که می‌تواند تنها در ۳.۵ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد، خودروی فوق‌العاده دیگری است که رونالدینیو پشت فرمان آن دیده شده است. این برند در گذشته مورد علاقه دیگو مارادونا و کریستیانو رونالدو نیز بوده است.

آستون مارتین رپید ای ام آر، ۱۶۲,۶۴۶ دلاری

کلکسیون ماشین های رونالدینیو

در سال ۲۰۱۹، رونالدینیو اولین کسی بود که در نمایشگاه خودروی ریاض خودرو خرید. با این حال، شیوخی که این مراسم را برگزار کردند، به او یک رپید ای ام آر هدیه دادند.

منبع: روزیاتو
کد مطلب: ۳۶۷۸۶۴
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت