ابراز علاقه عریان رونالدو به جورجینا در جشنواره کن + عکس

حضور جورجینا در جشنواره کن و واکنش رونالدو به او خبرساز شد.

ابراز علاقه عریان رونالدو به جورجینا در جشنواره کن + عکس

نمایش عمومی عشق کریستیانو رونالدو به جورجینا رودریگز در صفحه اینستاگرام او به شایعات درگیری آنها پایان داد.

جورجینا به عنوان یک سوپرمدل در اولین نمایش درام فرانسوی با نام تابستان گذشته (L'Ete dernier) در جشنواره فیلم کن 2023 ظاهر خیره کننده ای داشت. با این حال، در حالی که او برای این رویداد در هتل مارتینز آماده می شد، تعدادزیادی از تصاویر خود را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

یکی از این عکس ها او را در بالکن هتل نشان می داد و دیگری در حال صرف ناهار در داخل اتاق. در همین حین رونالدو وارد بخش نظرات شد و سه ایموجی قلب قرار داد تا عشق خود را به رودریگز نشان دهد.

 

جورجینا کن

برنامه تلویزیونی اسپانیایی Socialite ادعا کرد که رابطه بین رونالدو و جورجینا شکراب شده زیرا رونالدو از اینکه نامزدش ساعت ها وقت برای خرید در مراکز تجاری ریاض صرف می کند «خسته» شده. حتی حدس زده می شد که این زوج ممکن است به زودی مسیرهای جداگانه ای را با توجه به شکاف ادعا شده طی کنند.

با این حال، رودریگز در پاسخ گفت: «فقط احمق‌ها شایعات را باور می‌کنند.» در همین حین رونالدو یک عکس عاشقانه همراه با جورجینا با تیتر «به سلامتی عشق» منتشر کرد.

حتی مادر رونالدو، دولورس آویرو، اصرار داشت که این گمانه زنی ها «همه دروغ» است. حالا آخرین نمایش عمومی محبت این ملی پوش پرتغالی به جورجینا تایید دیگری بر این است که این زوج همچنان قوی هستند.

منبع: اعتماد آنلاین
کد مطلب: ۳۶۷۹۹۷
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت