جشن طلاق عجیب بریتنی اسپیرز پس از جدایی از سام اصغری!

چندی پیش اعلام شد که سام اصغری، بازیگر ۲۹ ساله هالیوود، درخواست طلاق از همسرش، بریتنی اسپیرز ۴۱ ساله را داده است.

جشن طلاق عجیب بریتنی اسپیرز پس از جدایی از سام اصغری!

 

 ظاهرا سام به خاطر رفتار به شدت بی ثبات بریتنی و آسیب های فیزیکی که به وی می رساند، آزار می دید؛ اما این خیانت بریتنی بود که سام را مجاب کرد تا برای گرفتن طلاق اقدام کند. حالا بریتنی اسپیرز با گرفتن جشن طلاق با چندین مرد غریبه، خوشحالی خود را از شرایطش به نمایش گذاشته است.

 

جشن طلاق عجیب بریتنی اسپیرز

سام مشکوک شده بود که بریتنی با یکی از کارکنان خانه ای که در کالیفرنیای جنوبی دارند، به او خیانت کرده و فیلم دوربین های این ملک، ثابت کرد که بریتنی خیانت کرده است. در سند درخواست طلاق سام، که در هفته گذشته در دادگاه عالی لس آنجلس ثبت شد، اصغری اظهار داشته که به دلیل «اختلافات آشتی ناپذیر» درخواست طلاق داده است. اصغری درخواست کرده که هزینه‌های وکلا و دادگاه توسط بریتنی پرداخت شود.

 

جشن طلاق عجیب بریتنی اسپیرز

یک بند مهم و حیاتی در توافق پیش از ازدواج این زوج وجود داشت که کار را برای اصغری دشوار کرده است. گفته می شود که این توافق شامل بندی است که تضمین می کند سام به ازای هر دو سال زندگی رسمی (پس از ازدواج رسمی) با بریتنی، یک میلیون دلار حمایت از همسرش دریافت کند. این مبلغ در نهایت پس از ۱۵ سال زندگی مشترک به ۱۰ میلیون دلار می رسید. اگر چه این دو از سال ۲۰۱۶ با هم رابطه دارند، اما ازدواج شان فقط ۱۴ ماه به طول انجامید.

جشن طلاق عجیب بریتنی اسپیرز

البته در حالی که توافق پیش از ازدواج این دو، سام را از دریافت هر گونه حمایت مالی از همسرش باز می دارد، او می تواند مبالغی را به خاطر به اشتراک نگذاشتن هرگونه اطلاعات شرم آور درباره ازدواجشان دریافت کند. با این حال گمان می‌رود که توافق قبل از ازدواج این دو دارای بندی است که سام را از افشاگری در مورد رابطه‌اش با بریتنی منع می‌کند.

جشن طلاق عجیب بریتنی اسپیرز

البته اطرافیان اصغری ادعاهای رسانه‌ها در این مورد را رد می‌کنند. برندون کوهن، مدیر برنامه‌های اصغری گفته است که سام همیشه از بریتنی حمایت کرده و خواهد کرد.

جشن طلاق عجیب بریتنی اسپیرز

ظاهراً نزدیکان بریتنی اسپیرز نگران رفتار او هستند؛ شرایط روحی او به شدت بی ثبات است و در وضعیت آسیب پذیری قرار دارد. یکی از افراد نزدیک به این ستاره موسیقی پاپ، گفته است: «سام بار سنگینی به دوش می کشید و ثابت شد که واقعاً چقدر خارج از توان هر کسی است. همه چیز به پایین ترین سطح سقوط کرده است و دیدن آن غم انگیز است.»

جشن طلاق عجیب بریتنی اسپیرز

منابع دیگر می گویند که بریتنی علاقه عجیبی به چاقو داشته و آنها را به سمت دیوارها پرتاب می کرده و چاقوهایی را در اطراف خانه پنهان می کرد. «گویی او پارانوئید است، کسی دنبالش است و او به چاقو برای محافظت نیاز دارد.»

جشن طلاق عجیب بریتنی اسپیرز

بر اساس گفته این منابع، بریتنی‌ و سام ‌دعواهای زیادی داشتند و بریتنی به سام‌ حمله می ‌کرد، او را کتک ‌می زد و گاز می‌ گرفت. اصغری به دوستانش گفته است که شاهزاده خانم موسیقی پاپ در طول هفت سال زندگی مشترکشان بارها به او حمله کرده است و درگیری‌های متعددی وجود داشته که در نهایت نیروهای امنیتی برای کنترل آن وارد عمل می شدند.

بریتنی اسپیرز با انتشار یکی دیگر از ویدیوهای رقص خود در خانه، نوشت: «شش سال زمان زیادی است که با کسی باشی و من کمی شوکه‌ام. اما صادقانه، دیگر نمی‌توانم درد را تحمل کنم».

جشن طلاق عجیب بریتنی اسپیرز

اسپیرز از همه کسانی که با پیغام‌هایشان او را دلگرم کردند، تشکر کرده و نوشته است: «من برای مدت طولانی نقش آدمی قوی را بازی کردم و حساب اینستاگرامم ممکن است عالی به نظر برسد، اما آنچه در فضای مجازی می بینید، بسیار از واقعیت دور است و فکر می‌کنم همه باید آن را بدانند.»

او افزود: «من عاشق اینم که احساسات و اشک‌هایم را نشان دهم، اما بنا به دلایلی همیشه مجبور بودم ضعف‌هایم را بپوشانم. اگر قوی نمی بودم، پدرم مرا به جاهایی می‌فرستاد تا پزشکان به حال من رسیدگی کنند. اما این زمان ها، دقیقاً لحظاتی بودند که من به خانواده نیاز داشتم. شما به دوست‌داشته‌شدن تحت هر شرایطی نیاز دارید.»

جشن طلاق عجیب بریتنی اسپیرز

گفته می شود بریتنی به هیچ وجه در این روزها تنها نیست و تیمی از دوستان، اعضای خانواده و کارکنان بریتنی در حال مراقبت از او هستند. او اصلاً تنها نیست. بریتنی خواهرش جیمی لین را دارد، همچنین مادرش لین نیز قرار است به او بپیوندد.

جشن طلاق عجیب بریتنی اسپیرز

دوست قدیمی بریتنی، کید هادسون و دوستان دخترش مدام پیگیر حال او هستند. تیمی از دستیاران و کارکنان، همیشه در خانه هستند. در هفته گذشته، بریتنی از همه کسانی که می‌شناسد، از جمله افرادی که سال‌هاست با آنها صحبت نکرده، تماس‌هایی برا حمایت و پشتیبانی دریافت کرده است.

جشن طلاق عجیب بریتنی اسپیرز

بریتنی در پست دیگری تصاویر نیمه برهنه ای از خود در تختخوابش منتشر کرد و در ویدیوی دیگری در حساب اینستاگرام خود نشان داد که با چند مرد وقت می گذراند و ظاهراً طلاق خود را جشن گرفته است.

جشن طلاق عجیب بریتنی اسپیرز

بریتنی مردان حاضر در جشن طلاق خود را «پسران مورد علاقه» اش خواند. اما به وضوح رفتار این مردها با او و گفته های خودش، نمایش افراطی او برای نشان دادن آزادی عملش و سرخوشی این روزهای وی است که با توجه به گفته های اسپیرز در مورد غیرواقعی بودن آنچه در اینستاگرام به اشتراک می گذارد، بحث برانگیز می شود.

منبع: روزیاتو
کد مطلب: ۳۶۹۹۴۷
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت