میکاپ آرتیست بی دندان کانادایی با آرایش خود را به ماریا کری تبدیل کرد!

گرچه آرایش عمدتاً برای افزایش زیبایی طبیعی است، اما کسانی هم هستند که این هنر را به مرحله ی دیگری می رسانند. زن میکاپ آرتیستی که تعدادی از دندان های جلویی خود را از دست داده، مخاطبان خود را با تغییر باورنکردنی او با آرایش حیرت زده کرده و برخی حتی او را شبیه به ماریا کری، خواننده ی مشهور آمریکایی دانسته اند.

میکاپ آرتیست بی دندان کانادایی با آرایش خود را به ماریا کری تبدیل کرد!

سارا می داند که چطور مردم را شگفت زده کند

 

سارا آندرس که یک میکاپ آرتیست کانادایی است و در تیک تاک و اینستاگرام فعالیت دارد، اخیراً ویدئویی برای دنبال کنندگان بی شمارش منتشر کرده که نشان می دهد او با آرایش خود را به شخص کاملاً متفاوتی تبدیل می کند.

در این ویدئو یکباره همه ی ایرادات پوستی سارا ناپدید می شود و او در چشم برهم زدنی تصویر نامرتب خود را به ظاهری بسیار شیک شبیه به ماریا کری تبدیل می کند.

واکنش کاربران بسیار مختلف است

ویدئوی تبدیل سارا به زنی شبیه به ماریا کری با واکنش فراوان کاربران مواجه شده است. اغلب آن ها هنر این میکاپ آرتیست خودآموخته که دو دندان جلویی خود را بر اثر وقوع سانحه ای در هنگام دوچرخه سواری از دست داده، تحسین کرده اند.

برخی کاربران هم از سارا خواسته اند که یک ویدئوی گام به گام کامل از نحوه ی انجام آرایشش منتشر کند. بعضی هم تغییر او را «حیرت انگیز» توصیف کرده اند.

با این حال، برخی کاربران هم ابراز تردید کرده اند که سارا تنها با آرایش به چنین تغییری دست یافته باشد. مثلاً بعضی از آن ها معتقدند که او با فیلتر برخی عیوب چهره ی خود را پوشانده است. برخی کاربران هم این میزان تغییر خود با آرایش را نوعی فریب دیگران دانسته اند.

با این حال، بسیاری از کاربران هم به دفاع از سارا برآمده و منتقدان او را به حسادت متهم کرده اند.

منبع: روزیاتو
کد مطلب: ۳۷۰۱۰۶
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت