واکنش تند گرایمز به ارسال عکس های سزارین او توسط ایلان ماسک برای خانواده اش

گرایمز، مادر سه فرزند ایلان ماسک، فاش کرده که مدیر عامل شبکه اجتماعی X، توییتر سابق، با ارسال عکس‌هایی از سزارینش برای خانواده و دوستان، او را ناراحت کرده است.

واکنش تند گرایمز به ارسال عکس های سزارین او توسط ایلان ماسک برای خانواده اش
ماسک، در شنبه این هفته گفته که صاحب یک فرزند دیگر با این خواننده کانایی است؛ چند روز پس از آن که گرایمز او را متهم به ممانعت از دیدن فرزندانشان کرده بود.

قصیه سزارین، جدیدترین موضوع کتاب زندگینامه ماسک، نوشته والتر ایزاکسون است.

 

گرایمز ۳۲ ساله که نام اصلی او کلر بوچر است، گفته که ماسک عکس‌های سزارین او را برای پدر و برادرانش فرستاده و متوجه نشده که چرا این کار او را ناراحت کرده است.

روز پنجشنبه، گرایمز در توییتی اظهار داشته که بین او و «شیون زیلیس»، مادر دو فرزند دوقلوی ایلان ماسک و یکی از مدیران ارشد نورالینک، اختلافاتی وجود داشته و ماسک به او اجازه نمی‌دهد تا پسرش را ببیند.

بر اساس اسکرین شات‌هایی از این توییت که در حال حاضر حذف شده، زیر تصویری از ماسک و دو فرزندش با زیلیس، او پیامی را خطاب به زندگی نامه‌نویس ماسک، والتر ایزاکسون نوشته است: «به شیون بگویید من را آنبلاک کند و به ایلان بگویید که اجازه بدهد تا پسرم را ببینم یا به وکیلم پاسخ دهد. نه تنها این شرایط خانواده‌ام را کاملاً از هم پاشیده، تا این لحظه حتی اجازه دیدن عکسی از فرزندانم را نداشته‌ام.»

زندگی شخصی پیچیده ماسک شامل سه ازدواج بوده که هر سه به طلاق ختم شده‌اند.

او در سال ۲۰۱۸ شروع به قرار گذاشتن با گرایمز کرده و پس از اولین حضورشان روی فرش قرمز مراسم مت گالا (Met Gala)، خبرساز شدند.

آیزاکسون، قبل از انتشار کتابش در روز سه‌شنبه ۲۱ شهریور، گفته که به اعتقاد او بنیانگذار اسپیس‌ایکس در تمام عمرش بی‌ثبات بوده است. به گفته این نویسنده: «ایلان شخصیت‌های بسیار زیادی دارد؛ تقریباً مثل یک فرد چند شخصیتی است.»

منبع: روزیاتو
کد مطلب: ۳۷۰۴۹۱
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت